Під час війни у більшості регіонів України встановлено нічну комендантську годину. Чи приїде за викликом швидка допомога у цей період? Відповіді дали у МОЗ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Холера в Україні: чи дійсно є небезпека швидкого поширення збудника і самої хвороби (лікар-імунолог ексклюзивно для ТСН)
Отже, у Міністерстві охорони здоров'я України повідомляють: так, "швидка" приїжджає за викликами і під час дії комендантської години, служба екстреної медичної допомоги працює цілодобово. Але бойові дії можуть вносити певні корективи у її роботу:
►Під час оголошення повітряної тривоги медикам, як і іншим громадянам України, налогливо рекомендується сховатися в укриття, а отже можлива затримка у виїзді бригади "швидкої" за викликом.
►В регіонах, де ведуться активні бойові дії і йдуть інтенсивні обстріли, «швидка» може не мати можливості виїхати за викликом.
►На окупованих росіянами територіях неможливо контролювати роботу швидкої медичної допомоги.
Також у МОЗ закликають українців не зловживати викликами "швидкої" і телефонувати до служби тільки у разі реальної необхідності. Адже варто пам'ятати, що йде війна, і навантажння на медиків зараз дуже суттєво збільшилося.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Янголи на війні: у Міжнародний день медичної сестри у «Сніданку з 1+1» розповіли про подвиги наших медпрацівників
Отже, у МОЗ назвали правила виклику "швидкої", яких просять дотримуватися всіх громадян:
Нагадаємо, ми раніше писали про роз’яснення від Національної служби здоров’я: як правильно викликати «швидку», що таке непрофільне та неекстрене звернення
Чим відрізняється домашня аптечка в мирні та військові часи: у "Сніданку з 1+1" розказав та показав голова Всеукраїнської спілки парамедиків Ярослав Вус:
Loading...