День святого Миколая: про що молитися Миколаю Чудотворцю

Як і про що молитися святому Миколаю Чудотворцю?

День святого Миколая — одне з найулюбленіших свят у дітей в Україні. В цей день святий Миколай приносить подарунки. Через перехід УПЦ на новий календар День святого Миколая відтепер відзначаємо 6 грудня, а не 19 грудня. Про що ж просять у молитвах до святого Миколая?

Молитви до Миколая Чудотворця: про що просять у святого

У День святого Миколая Чудотворця моляться про зміну долі, про роботу, про здоров’я і заміжжя.

Молитва святому Миколаю Чудотворцю про допомогу

Великий угодник і Святитель Божий Миколай, помічник й вчитель всіх, хто з щирим молінням вдається до твоєї допомоги. Ти допомагав тим, які до тебе зверталися, допоможи і мені в усіх труднощах і потребах життя мого. Коли прийде хвиля, де сила моя заслаба, труднощі, що стають на дорозі життя мого, завеликі для мене, ти, угоднику Божий, подай мені на поміч твою руку і стань мені на охорону, як ставав завжди тим, що в труднощах і небезпеках пам’ятали про тебе. Благослови мене святительською твоєю рукою, настав на стежку добру, запали в мені віру непохитну і моли Христа Бога, за спасіння душі моєї. Амінь

Молитва святому Миколаю Чудотворцю про заміжжя

О святий Миколаю, угоднику Господній! За життя ти не відмовляв людям у їхніх проханнях, та не відмов тепер рабові Господньому (ваше ім'я). Пошли милість свою і проси Господа про швидке заміжжя моє. Віддаюся на волю Господню і надіяюся на милість Його. Амінь.

Молитви до Святого Миколая про захист

О всеблагий отче наш Миколаю, пастирю й учителю всіх, хто з вірою звертається під захист твій і щирою молитвою благає тебе: поспіши й захисти отару Христову від вовків, що гублять її. Україну нашу і всяку країну християнську, і весь світ захисти і збережи святими твоїми молитвами від землетрусу, наступу чужинців і народних заколотів, міжусобиці; від голоду, пошесті, потопу, вогню, меча і наглої смерті всяку людину захисти. І як помилував ти трьох мужів, що у в’язниці сиділи, та спас їх від гніву царського й кари смертної, так помилуй і нас, що розумом, словом і ділом у темряві гріхів перебуваємо. Спаси нас від гніву Божого й вічної кари: щоб твоїм заступництвом і поміччю та Своєю благодаттю й милосердям подав нам Христос Бог тихо і без гріха прожити на цім світі, і не засудив нас стояти ліворуч, а сподобив стати праворуч з усіма святими. Амінь.

Молитва до Миколи Чудотворця про здійснення бажання

Чудотворець Миколай, допоможи мені в бажаннях моїх тлінних. Не гнівайся на прохання зухвале, але і не покинь мене в справах суєтних. Що на благо тих, хто забажав, виконай своєю милістю. Якщо погане хочу, відверни лихо. Нехай всі бажання праведні здійсняться, а життя моє щастям наповниться. Хай буде воля твоя, Амінь.

Молитва до Святого Миколая про здоров’я

Всеблагий отче Миколаю, великий і предивний чудотворець! Ти своїми молитвами лікував усяку недугу і хворобу, ти своїм заступництвом визволяв від смерті, ти своєю опікою відганяв біду. Щиро благаю тебе, помічника тих, що є в горі і нужді теперішнього життя: поспіши й до мене із своєю поміччю, захисти мене й усіх людей від вогню й води, від голоду й пошесті, від тяжкої хвороби і несподіваної смерті. Оберігай мене через ціле моє життя, а особливо в страшну хвилину переходу з дочасного життя до вічності. Захисти мене тоді щитом твоєї молитви перед справедливим гнівом Христа Бога і допоможи мені, щоб я опинився навіки в небі, разом з тобою, де буду прославляти й величати Боже милосердя. Амінь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що покласти під подушку дітям на День святого Миколая 2023: ідеї подарунків

День народження Санта Клауса: хто він – святий Миколай і які творив дива, дивіться сюжет у "Сніданку з 1+1", що виходить з 06:30 до 9:30 у будні дні на телеканалі “1+1 Україна” та на YouTube. 

Loading...

"Сніданок з 1+1" в соцмережах:
Instagram
Facebook

Більше новин