Молитви в День Андрія. Як просити святого в апостола захисту та благополуччя?

Молитва до святого Андрія Первозваного
freepik.com

Молитви до святого Андрія Первозваного за себе і близьких.

Поділитися:

30 листопада за новим календарем віряни вшановують пам’ять апостола Андрія Первозваного. Він який був першим апостолом з дванадцяти, учнем Ісуса Христа. У народі Андрія Первозваного ще називають Калита. Віряни на День Андрія ходять до церкви на службу, а незаміжні дівчата читають молитви та просять про хорошого чоловіка й щасливе сімейне життя. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖТрадиційний рецепт калити до свята Андрія

У народі апостол Андрій вважався покровителем морського мистецтва і сімейного життя, уособлював чоловіче начало. Андрію Первозваному молилися про:

  • "звернення" до християнської віри,
  • успіхи в морській і військовій справі,
  • захист Батьківщини.

13 грудня варто провести у спокої та молитві.

Молитва до святого Андрія Первозваного

Первозданний Апостоле Господа і Спаса нашого, верховний Будівничий Церкви Христової – всехвальний Андрію!

Заклик Христа іти за Ним Ти сприйняв з гарячістю й покинув свої сіті – все майно своє – та за Христом пішов навіки. Прославляємо і величаємо Апостольські труди Твої; зворушливо згадуємо Благословенний Твій прихід до нас та чесні страждання, які за Христа перетерпів; в розчуленні цілуємо Ікону твою ; шануємо святу пам’ять Твою і непохитно віруємо, що Господь Бог є живий, жива також і душа твоя.

З Ним, Господом, Ти перебуваєш на Небесах і не перестаєш любити нас любов’ю, якою полюбив раніше, коли Духом Святим передбачив наше навернення до Христа Спасителя. Люблячи ж і тепер, підносиш свої молитви до Господа про потреби всіх нас – недостойних твоїх нащадків.

Святий Апостоле Андрію! Так ми віруємо і повсякчас ісповідуємо, та з цією вірою Благаємо Господа Бога Спасителя Нашого Ісуса Христа, щоб твоїми молитвами він обдарував нас усім потрібним для спасіння й життя вічного.

Благай же, Андрію, Господа, щоб і кожний із нас нині шукав не земних вигод, але турбувався про ближніх своїх і скерував до Небесного, вічного.

Святий Апостоле Андрію! Маючи тебе за свого Опікуна й Молитовника, тішимо себе надією, що молитви твої завжди допомагатимуть нам перед Господом, Спасителем нашим Ісусом Христом, Якому належить слава, честь і поклоніння з Отцем і Святим Духом навіки вічні.

АМІНЬ

Молитва на Андрія 

молитва на Андрія

молитва на Андрія

Новини по темі