Група 1+1 media спільно з Фондом «Повернись живим» зібрали понад 12 000 000 грн на «Лігу Аеророзвідки»

Медіагрупа спільно з Фондом вирішили продовжити збір до 15 000 000 грн.

У березні група 1+1 media спільно з Фондом «Повернись живим» запустили збір коштів на «Лігу Аеророзвідки», прагнучи зібрати 10 000 000  грн на закупівлю трьох мобільних пунктів управління БпЛА. Проте менше ніж за три місяці завдяки благодійним внескам небайдужих українців вдалося зібрати значно більше. Так, нині загальна сума, консолідована через Банку та сайт Фонду, становить понад 12 000 000 грн. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Звільнені міста»: 1+1 media реалізовує кампанію солідарності та відновлення

Надихнувшись результативністю збору, запущеного в межах трансляцій футбольних поєдинків Української Прем’єр-ліги, медіагрупа спільно з Фондом вирішили продовжити збір до 15 000 000 грн. Команді вдалося знайти додаткові колісні бази, а збільшення їхньої кількості дало змогу зменшити ціну на автівки. Тож загалом після досягнення оновленої мети вдасться придбати п’ять таких мобільних пунктів, обладнаних автономною енергосистемою, робочими місцями для операторів, інструментами для ремонту та окремими місцями для розташування великих безпілотників. 

«Перші результати збору нас неабияк надихнули, тому ми вирішили масштабуватися, аби забезпечити Сили оборони більшою кількістю таких автомобілів. Адже чим більше мобільних пунктів БпЛА ми зможемо придбати, тим швидше вдасться збільшити втрати ворога та наблизити нашу Перемогу», — коментують ініціатори проєкту  «Ліга Аеророзвідки». 

Збір продовжено до завершення 15-го сезону Української Прем'єр-ліги — 3 червня 2023 року. 

Традиційно, зробити свій благодійний внесок небайдужі вболівальники зможуть, перейшовши на спеціальну Банку Фонду «Пункти управління БпЛА» через QR-код, що буде розміщений під час трансляцій.  До того ж доєднатися до збору всі охочі зможуть і поза трансляціями. Для цього слід обрати будь-який зручний спосіб: спеціальний проєктний рахунок, розміщений на сайті Фонду за цим посиланням; Банку Фонду, що доступна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Мені постійно хотілося додому, в Київ, адже саме тут я можу творити", — Тетяна Писанко, виконавча продюсерка проєктів Big Brave Events

Нагадаємо, що транслюють футбольні матчі телеканали 2+2 та УНІАН, що входять до складу 1+1 media, а також спортивні Digital-проєкти медіагрупи – FootballHub та «ПРОФУТБОЛ Digital».

Повна інформація про «Лігу Аеророзвідки» доступна на сайті.

 

Більше новин