Три знаки зодіаку, у яких буде більше енергії у вересні

Які знаки зодіаку будуть мати більше енергії та сил у вересні?

У вересні зірки змінять життя всіх знаків зодіаку. Які знаки отримають прилив енергії та сил у вересні, розповіла Анжела Перл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три знаки зодіаку, на яких очікують зміни в роботі у вересні

Телець

24 вересня Сонце в 6 домі роботи та здоров’я. Рутина стане більш позитивною. Марс в 6 домі принесе бажання щось робити та активність. Ви будете в центрі уваги. Можлива підготовка до операції, великі витрати, зацікавлення спортом. 29 вересня Повня в 12 домі. Ви будете приймати рішення. Таємниці відкриються. Ви на деякий час ізолюєтеся від людей. Активним буде ваше самопізнання. Завершиться якась справа.

Лев

15 вересня Меркурій розвертається в прямий рух у 2 домі грошей. Уже можна робити великі покупки, але астрологиня рекомендує почекати ще 2-3 дні. Ви отримаєте відповіді на робочі питання. Молодий місяць тут же надасть джерело енергії. У вас буде більше грошей, з’являться нові ідеї та енергія. Можливі публічні виступи, заняття вокалом. 24 вересня Сонце та Марс в 3 домі контактів та спілкування. На вас чекає багато руху та контактів з людьми. Ви будете чомусь навчатися. Відбудеться зустріч з родичами або ж отримаєте новини від них. 

Водолій

15 вересня Меркурій йде в прямий рух у 8 домі фінансів. Планета надасть енергії. Будуть більші спільні гроші з романтичним чи бізнес-партнером. Молодий місяць тут же принесе нову співпрацю. Отримаєте серйозного клієнта чи інвестора. Це сприятливий час, щоб працювати над залежностями, почати психотерапію. Відкриється якась таємниця. Поновляться інтимні стосунки або ж з’явиться новий партнер. 24 вересня Сонце та Марс в 9 домі далеких земель. Ви будете дуже активні. Будуть якісь справи, пов'язані з іншими країнами (знайомства з іноземцями, вивчення нової мови, переїзд). Ви будете чомусь вчитися або ж викладати. Ваша популярність збільшиться. Юридичні справи стануть зрозумілішими. 

 

Більше новин