Відверта розмова Тоні Матвієнко у «Говорить Суханов»: співачка вперше оприлюднила заповіт Ніни Митрофанівни, який та записала Україні і українцям

У великому та відвертому інтерв’ю Тоня Матвієнко та Олексій Суханов поговорили про останні дні Ніни Матвієнко та її розмову з дочкою.

Гостею нового випуску на ютуб-каналі «Говорить Суханов» - авторської програми Олексія Суханова, ведучого соціального проєкту «Говорить вся країна» на 1+1 Україна, стала співачка Тоня Матвієнко. У великому та відвертому інтерв’ю говорили про останні дні Ніни Митрофанівни Матвієнко, її розмову з дочкою. Вперше Тоня оприлюднила останній аудіозапис мами, який був зроблений в лікарні. Це звернення як заповіт, яка легендарна співачка залишила Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олексій Суханов розповів про важливість токшоу "Говорить вся країна" та назвав улюблені зимові свята

 

Тоня Матвієнко зі сльозами на очах згадувала і останню розмову з мамою і сімейні спогади і мамині настанови, і про що шкодувала.

Олексій Суханов запитав, відчуваючи, що Ніна Митрофанівна скоро може піти, чи фільмувала ці останні розмови Тоня з мамою?

«Вона ніколи не хотіла, щоб люди знали, як вона це все пережила, як вона виглядає. Вона хотіла, щоб люди пам’ятали її здоровою. Їй навіть соромно було на початку, щоб її у лікарні бачили чоловіки, навіть рідні. Тільки дівчат допускала».

Тоня - єдина дочка, тому Суханов запитав, чи було до неї з боку Ніни Митрофанівни завжди якесь особливе ставлення, ніж до синів?

«Та ні, однакове, - каже Тоня. - Звичайно, говорили у нас «два синочка і лапочка дочка». Я просто сама вредна. Іван та Андрій дозволяли себе любить, а я брикалася. Не люблю, коли занадто мене цілують та обнімають. Що я можу сказати, характер в мене такий. А тепер шкодую, що замало цього було. Дійсно, я маму дуже любила, але не часто її цілувала і обнімала – не могла перейти цей кордон».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучий “Говорить вся країна” Олексій Суханов розсекретив, чим дивуватиме новий сезон токшоу (ексклюзив)

Коли Ніна Митрофанівна дізналася про свою хворобу, записала одне з останніх аудіоповідомлень. Тоня Матвієнко вперше оприлюднила цей запис в програмі «Говорить Суханов:

«Любила життя, тільки сама не встигла нажитися… Поки заробляла, поки бігала, не взріла, коли воно закінчилося так швидко…
Ох, треба мені було кожен рік ходити перевірятися. Але ж нічого не боліло, чого перевірятися? Моліться за Україну! Вона варта цієї молитви. Я вперше відчула, що я її дитина. Вибач… Якби могла, пригорнула би до серця всю, всю, всю. Там стільки квітів для неї всередині, стільки ніжності і болю. Матінку, усю тут земельку, кожен день з нею говорила. Просила поносить мене подовше».

Повне інтерв’ю дивіться за посиланням:

Loading...

Більше новин