Чи поверне Лола Пашу: Розпочалися зйомки нового сезону Школи

Що дізнаються глядачі у продовженні серіалу.

Днями розпочалися зйомки другого сезону популярного україномовного серіалу Школа про стосунки підлітків, їхніх вчителів та батьків. Виробництвом стрічки займається 1+1 Продакшн на замовлення телеканалу 1+1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Новенькі» у Школі: Хто пройшов народний кастинг до серіалу

У другому сезоні глядачі дізнаються, які таємниці викладачі приховують в учительській, хто погрожував головній героїні Ніці в останніх серіях першого сезону, та чи зможе Лола залишитися найпопулярнішою дівчиною у школі та повернути Пашу. Окрім того, у нових серіях стане відомо, як будуть розвиватись романтичні стосунки Каті та Алекса. Ще однією інтригою сезону залишається те, як складеться життя вимогливої та суворої Дарини Петрівни, та чи зможе вона повернути владу у школі до свої рук. У нових серіях 10-Б стане випускним класом - 11-Б, у стрічці з'являться нові герої - учні 10-Б, з якими головним героям доведеться боротися за лідерство у школі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анна Трінчер зізналась, як готується до шкільного випускного

У перший знімальний день у стінах добре знайомої глядачам школи зібрався майже весь зірковий склад першого сезону популярного серіалу: Яніна Андрєєва, Микита Вакулюк, Альона Курта, Олександр Петренко, Богдан Осадчук, Анна Трінчер, Олег Виговський, Ірина Кудашова, Карина Чернявська та Анатолій Тихомиров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яніна Андрєєва пригадала найкумедніший кастинг у житті

Як розповідає виконавиця ролі завуча Альона Курта, усі герої вперше зустрілися повним акторським складом із новими колегами по знімальному майданчику саме у стінах рідної школи:

«Усі ми чекали старту зйомок Школи, щоб познайомитися із новими акторами та зустрітися із вже близькими колегами по першому сезону, адже знімальний процес - це величезна частина життя кожного із нас. Побачивши молоде покоління акторів нашого серіалу, я зрозуміла настільки вони подорослішали за час перерви між сезонами, деякі з них цього року стали випускниками, закінчивши 11 клас. Вони наповнені натхненням, і це емоційно заряджає. Наш перший знімальний день був про дружбу і про те, настільки важливо працювати як єдиний живий організм, щоб створити довгоочікуваний сезон для глядачів». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірка Школи Ірина Кудашова: «Я чекаю на свого принца»

Режисерами другого сезону стрічки стали Євген Чернишов та Анатолій Степаненко. Продюсери - Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Вікторія Баранова (Лєзіна), Ксенія Чорна, Дарина Жукова, виконавчий продюсер - Володимир Андріюк.

Більше новин