Чи можна сформувати у себе звичку читати? Чи дійсно потрібно це робити? Про це у «Сніданку з 1+1» розповіла тренерка з розвитку мислення Наталія Кадя. Вона говорить:
Ми можемо приймати рішення, робити судження і досягати чогось в житті тільки виходячи з власного досвіду. Коли ми читаємо, то збагачуємо свій досвід за рахунок чийогось життя і не витрачаємо зайвий час. Читання дозволяє нам здобувати досвід значно швидше.
Наталія Кадя запевняє – не існує норми, скільки сторінок на день обов’язково треба читати. Кількість у цьому питанні не перемагає якість. У читанні книжок дуже важливо, що з того, що ми читаємо, відкладається у нас в голові. Щоб сформувати звичку читати, потрібно витрачати на це 25-30 хвилин на день. Також пам’ятайте – якщо книжка вам не цікава, ви не зобов’язані дочитувати її до кінця. Процес читання повинен бути для вас в задоволення.
Наталія говорить: є три головні кроки для формування звички читати.
Яку літературу варто обрати: художню, чи бізнесову? Наталія Кадя говорить: і ту, і ту. Адже художня література розвиває емпатію, почуття. А бізнесова читається з певною чіткою метою. Дотримуйтесь таких принципів читання бізнес-літератури, щоб зробити його максимально ефективним.
Нагадаємо, «Сніданок з 1+1» розпочав місяць корисних змін. Його головна мета – допомогти у формуванні корисних звичок та відмовитися від непродуктивних. Цей проєкт підтримали дієтологиня та ендокринологиня Наталія Самойленко, фітнес-тренерка Ксенія Литвинова та тренерка з розвитку мислення Наталія Кадя.
Вони розробили спеціальний трекер, користуючись яким можна почати формувати корисну звичку.
Даний трекер можна переглянути за посиланням. Роздрукуйте його і повісьте собі на холодильник. Він буде мотивувати вас і систематизувати ваші дії щодо формування корисних звичок. Виставляйте у соцмережі пости на підтримку проєкту під хештегом #СніданокЗвички та отримуйте призи від Наталії Каді. Дивіться більше про місяць змін:
Loading...
Фото на головній сторінці: pixabay.com/GeriArt