Руслан Сенічкін та Людмила Барбір здійснили мрію постійної глядачки Сніданку з 1+1

Їхні пригоди можна буде побачити в ефірі Сніданку з 1+1 вже з понеділка

До різдвяних свят ведучі Сніданку з 1+1 Руслан Сенічкін та Людмила Барбір влаштували сюрприз своїй постійній глядачці – Людмилі Коров'яковій, яка ніколи в житті не бачила гори, та провели з нею канікули у Карпатах. Їх пригоди можна буде побачити в ефірі Сніданку з 1+1 вже з понеділка, 14 січня.

Людмила Коров'якова є палкою прихильницею Сніданку з 1+1 і вже більше 10 років щоранку дивиться улюблену програму. Команда ранкового шоу познайомилася із своєю постійною глядачкою навесні. Саме вона перемогла у конкурсі на найкращий мамин рецепт та потрапила на кухню до Руслана Сенічкіна, де разом з ведучим приготувала оладки. Згодом Людмила ще неодноразово ставала гостею Сніданку, ділилася рецептами своїх фірмових страв, заряджала глядачів бадьорістю та оптимізмом .

 Людмила зачарувала нас усіх своєю щирістю, доброзичливістю, хазяйновитістю та простотою - ми одразу потоваришували.

В неї неймовірне коло інтересів, з нею можна безкінечно говорити на будь-яку тему. Але ми були вражені, що за 50 років вона майже жодного разу не виїжджала за межі своєї області. Тому ми з Людою Барбір вирішили показати пані Людмилі неймовірні українські Карпати. А разом із цим надихнути усіх українців відкривати для себе красу рідної країни», - розповідає ведучий Сніданку з 1+1 Руслан Сенічкін.

Під час мандрівки Карпатами Людмила Барбір, Руслан Сенічкін та Людмила Коров'якова разом готували та дегустували гуцульські стави, купалися в чанах із гірськими травами, знайомились з місцевими традиціями та обрядами. Глядачку так переповнювали враження, що наприкінці подорожі вона не змогла стримати сліз.

«Мандрівка у Карпати стала для мене надзвичайним подарунком.

Мені й досі іноді здається, що це був сон – все було як у казці.

Дуже вразили гірськолижні схили, ми з Русланом і Людою на підйомнику забралися на вершину Буковелю. Звідти відкривається приголомшливий вид. Наша подорож видалася надзвичайно веселою, ми з Русланом і Людою постійно жартували, а вечорами після усіх наших пригод ми збиралися всією командою та співали пісень», - розповідає про свої враження від подорожі глядачка.

Loading...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Руслан Сенічкін та Людмила Барбір позмагалися, хто смачніше приготує кутю

Більше новин