У прямому ефірі «Сніданку з 1+1» на ТЕТ Сенічкін та Барбір відзначили 9-річчя спільної роботи та розповіли про взаємини поза кадром

Саме 19 серпня 2013 року Людмила Барбір доєдналась до родини ведучих «Сніданку з 1+1». Її поставили в пару до Руслана Сенічкіна, з яким разом просинається вся країна у ранковому шоу вже майже 12 років.

Сьогодні пара телеведучих «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін та Людмила Барбір святкують 9 років спільної роботи у кадрі. Наразі це рекорд на українському телебаченні серед ведучих ранкового шоу.

Колеги та команда програми у прямому ефірі привітала телепару з річницею незвичним сюрпризом. Під час ефіру до студії несподівано завітали Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв, які, з квітами у руках, жартівливо привітали колег в стилі дня спогадів, а також влаштували їм інтерактивну гру, у якій з’ясовували, наскільки ведучі добре знають одне одного.

Loading...

У вікторині Людмила Барбір розкрила деякі цікаві факти про Руслана. Наприклад, телеглядачі дізнались про те, що Сенічкін їздить на авто з прапором України, а під час повномасштабного вторгнення вивіз на ньому трьох колег з окупованих територій. Зі свого боку співведучий Барбір зізнався, що під час кастингів у «Сніданок з 1+1» Людмила отримала прізвисько «Козачка» через її зачіску – бабетту.

Неля та Єгор подарували телепарі ромашки, ототожнюючи 9 років співпраці «ромашковим весіллям».

Окрім того, Руслан Сенічкін вирішив відкрити усі карти стосунків з Людмилою Барбір та, взявши її за руку, наголосив:

«Я вважаю, що ми маємо зізнатись. На дев’ятому році ми маємо це сказати. Що між нами? Між нами взаєморозуміння та робота. Ми друзі і я думаю, що тут навіть робота не першочергово. Вона нас пов’язала в принципі як людей».

Саме 19 серпня 2013 року Людмила Барбір доєдналась до родини ведучих «Сніданку з 1+1». Її поставили в пару до Руслана Сенічкіна, з яким разом просинається вся країна у ранковому шоу вже майже 12 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПро першу зустріч з сином, ночівлю у костюмерній та як пережити стрес - Людмила Барбір поділилася подробицями життя в умовах війни

Ведучі створюють настрій українцям не тільки з телеекранів, але і наживо, виїздами у різні міста до народу – за 9 років телепара приходила прямо додому до телеглядачів, вчила українців рибалити, подорожувати, разом відкривати неймовірні куточки України.

У інтерв’ю для сайту 1+1 телепара розповіла про життя в ефірі та поза кадром. Людмила Барбір зізналась, що вони з Русланом дуже емоційні та навіть проявляють емоції у спірних питаннях, проте завжди прислухаються одне до одного.

«Нас з Русланом можна порівняти як телепару з італійською родиною. Ми не стримуємо своїх емоцій. У якихось спірних питаннях реагуємо гаряче, можемо голосно закричати на радощах чи з обурення, розсміятися від душі, і розчулитися до сліз…», — підкреслила Людмила Барбір

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України. Не пропустіть щодня проєкт з  07:00 до 10:00, а у вихідні – з 8:00 до 10:00 на телеканалі ТЕТ, а також на YouTube. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Більше новин