«Вона не хотіла, щоб її бачили в такому стані», – вперше після смерті Руслани Писанки її чоловік у прямому ефірі прокоментував її хворобу і поділився спогадами про дружину

Вперше після смерті дружини Ігор Ісаков у прямому ефірі розповів про останні дні Руслани Писанки та поділився особистими спогадами про неї.

Актриса театру і кіно, ведуча «Твій день» на 1+1 Руслана Писанка пішла з життя 19 липня. Сьогодні, вперше після смерті дружини, її чоловік Ігор Ісаков у прямому ефірі у "Сніданку з 1+1" розповів про останні дні дружини та поділився спогадами про їхнє спільне життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПішла з життя слідом за мамою: Руслана Писанка була змушена втікати з розбомблених Гореничів та прощатися з мамою по вайберу

Нагадаємо, раніше дописом у соцмережах чоловік Руслани Писанки Ігор Ісаков розповів про хворобу, що обірвала життя ведучої та акторки. Сьогодні ж Ігор за допомогою відеозв'язку поспілкуваівся зі "Сніданком з 1+1", розказуючи про останні дні життя коханої дружини. У чоловіка запитали, чому Руслана Писанка вирішила приховувати свою хворобу від всіх, на що Ігор відповів:

"Вона не хотіла, щоб її бачили в такому стані. Коли ми виходили на вулицю після чергової крапельниці, завжди фарбувалася, посміхалася, одягала перуку чи шапочку, щоб ніхто нічого не здогадався. Хоча я тримав її за руку і розумів, що вона напружена, як камінь. Але вона посміхалася".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ"Це просто як грім серед ясного неба", "з лимона могла вичавити лимонад" — ведучі "Сніданку з 1+1" про обірване життя Руслани Писанки

Лікування Руслана Писанка проходила в Німеччині, де вона й пішла з життя. Її чоловік каже, що вдячний друзям, які дозволили пожити в їхньому будинку, останні дні Руслани пройшли у домашньому затишку. Про дружину Ігор згадує:

"Руся була людина-магніт, яка притягувала позитивних людей".

Згадав Ігор Ісаков і про першу зустріч з Русланою Писанкою, коли він спеціально приїхав до неї на побачення з Черкас і прочекав 3 години. А потім акторка повела його до Софії Київської, де уважно спостерігала за майбутнім чоловіком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведуча Ірина Ванникова розповіла про останню мрію Руслани Писанки

Зараз Ігор не мож стримати сльози, коли згадує дружину. Вчора дописом у соцмережах він повідомив про те, що починає благодійний збір в пам'ять про дружинуа всі зібрані гроші збирається передати на лікування незнайомій дитині, яка так само, як і Писанка, хворіє на рак.

"І якщо ми врятуємо хоч одне життя, то все це має сенс", – написав Ігор.

Сьогодні ж у "Сніданку з 1+1" він повідомив, що йому вдалося зібрати за добу вже понад 50 тисяч гривень. А найбільше вразило його наступне:

"Перекази були і по 20, і по 30 грн. Може, то останні гроші, але люди хотіли допомогти, бути причетними".

Дивіться ексклюзив "Сніданку з 1+1": перше інтерв'ю чоловіка Руслани Писанки Ігоря Ісакова після смерті дружини:

Loading...

Більше новин