UA RU

Ведуча Ірина Ванникова розповіла про останню мрію Руслани Писанки

Твій день

Продовжуємо публікувати спомини колег про акторку та ведучу "Твій день" Руслана Писанку, життя якої обірвалося 19 липня.

Актриса театру і кіно, ведуча «Твій день» на 1+1 Руслана Писанка після важкої хвороби пішла з життя 19 липня. Вона перебувала на той час у Німеччині, куди виїхала за підтримки Червоного хреста. Через поламану у лютому ногу в гіпсі почувалася не дуже добре. До того ж, у березні у ведучої померла мама.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПішла з життя слідом за мамою: Руслана Писанка була змушена втікати з розбомблених Гореничів та прощатися з мамою по вайберу

Прощалася з найріднішою людиною онлайн, у Києві залишився чоловік Ігор, який про все подбав. Але все одно трималася, не давала собі слабини та навіть мріяла повернутись до театральних вистав, аби у вимушеній еміграції підтримувати співвітчизників. Про це розповіла колега Руслани Писанки по шоу «Твій день» Ірина Ванникова, яка весь цей час була з нею на зв’язку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ"Це просто як грім серед ясного неба", "з лимона могла вичавити лимонад" — ведучі "Сніданку з 1+1" про обірване життя Руслани Писанки

«Ми підтримували зв’язок з Русею останні місяці: я жила з доньками у Франції, а вона у березні перебралась до Німеччини. Обговорювали багато тем, але про її здоров’я говорили мало. Я навіть і гадки не мала, що Руся серйозно захворіла. Якось у квітні вона обмовилась, що лікарі знайшли в неї «щось, що їх збентежило», тому хочуть робити додаткові обстеження. Я тоді підбадьорила її, сказала, що будемо сподіватись, що це щось не важке. 

Писанка Руслана

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ«Колосальної сонячної енергії, яка заполоняє все навколо, нам буде дуже не вистачати», – у «Сніданку з 1+1» поділилися спогадами про Руслану Писанку

Пізніше ми більше не торкалися теми її здоров’я. Руслана лише казала у звичній їй оптимістичній манері, що «проблеми є, але не все так погано», і мене це якось заспокоювало. В її голосі не було ні розпачу, ні тривоги, ні пригніченості. То ж ми переводили розмову в інший бік.

Полюбляла слухати мої історії про життя у Франції, про моїх дітей, як вони адаптувалися у чужій країні, як навчаються. Любила історії про моїх собаку та кошеня. Знаю, що Руся сама мріяла завести собаку, але через щільний робочий графік не могла собі цього дозволити. Та й взагалі, обговорювали теми навколо війни, України, нашого майбутнього. Казала, що треба буде піти у місцевий центр праці та стати на облік. Я відповіла, нащо тобі той центр праці? Краще збирай трупу і гастролюй по Німеччині. Кажу, треба починати тобі підтримувати наших українців за кордоном. І вона загорілася цією ідеєю, почала щось вже собі на майбутнє планувати».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПішла з життя Руслана Писанка: спогади колег та зірок про акторку та ведучу 1+1

Про непоправну втрату талановитої українки повідомили у "Сніданку з 1+1". Колеги Руслани поділилися щемливим відеоспогадом про неповторну Руслану Писанку:

Твій день

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю