Джамала розказала Катеринi Осадчiй про свою пiдготовку до «Танців з зірками» (відео)

Джамала розказала Катерині Осадчій, як тривала її підготовка до участі в проєкті «Танці з зірками» та поділилась враженнями від свого партнера.

Катерина Осадча у програмі «Свідське життя» поспілкувалася з Джамалою та дізналася, як тривала її підготовка до участі в шоу «Танці з зірками».

Джамала прокоментувала, що дуже задоволена своїм партнером:

В мене такий крутий партнер. Він прийшов на танці, щоб відновити повагу саме до бальних танців. 

Джамала також розказала, що їй подобається, коли в танці мало вульгарності, а є повага та краса рухів. Вона впевнена, що їй вдасться дуже гарно станцювати зі своїм партнером. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анастасія Оруджова про першу травму у «Танцях з зірками» та про булінг через зовнішність

Для проекту «Танці з зірками» Джамала схудла аж на 12 кг. Вона говорить, що зробила це не лише для участі в проєкті, а, в першу чергу, для себе. Адже після другої вагітності та годування молодшого сина вона набрала зайву вагу і вже давно хотіла її позбутися. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актриса Ірина Поплавська прийшла на "Танці з зірками" підтримати партнера по серіалу "Моя улюблена Страшко" та поділилась враженнями (відео)

Нагадуємо, що Джамала виховує двох синів: 3-річного Еміра-Рахмана і 1-річного Селіма-Гірая. Раніше співачка коментувала, що присвятити час для участі в шоу їй буде непросто, але її в усьому підтримує чоловік. 

Дивіться виступ Джамали та Антона Нестерко у шоу Танці з зірками 2021 та їх Віденський вальс:

Loading...

Більше новин