Катя Осадча у студії шоу «Твій день»: про форму після пологів та сімейні стосунки, а також про новий ефірний час «Світського життя»

Катя Осадча сьогодні стала гостею обіду у шоу «Твій день». Вона розповіла про своє третє материнство та поділилася секретами: як вона встигає поєднувати догляд за немовлям і роботу?

Ведуча «Світського життя» Катя Осадча завітала сьогодні на теплу обідню розмову до шоу «Твій день». Вона розповіла, як повертається у форму після пологів, а також про новий сезон «Світського життя» на 1+1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катя Осадча про самопочуття після пологів, ім’я для сина, ексклюзиви на «Вечорі прем’єр» та новий сезон «Світського життя»

На запитання ведучих, як Каті вдається бути у такій чудовій формі одразу після пологів, ведуча відповіла:

Насправді зараз мій розмір більший, ніж зазвичай, і мене це бентежить. Але поки мені не можна займатися спортом, тому я повертаюся у форму лише за рахунок правильного харчування. Грудне вигодовування мені у цьому сприяє, адже не можна їсти нічого шкідливого.

Нагадаємо, другий спільний син Каті Осадчої та Юрія Горбунова народився 19 серпня, на Яблучний Спас. Для ведучої це вже 3-я дитина: у неї є дорослий син Ілля від попереднього шлюбу, а також 4-річний Іван від Юрія Горбунова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучі Катерина Осадча та Юрій Горбунов вдруге стали батьками! (фото)

Вже на 5-й день після пологів Катя Осадча була у кадрі на ефірі з приводу Дня незалежності України. Вона розповідає – дуже гарно себе почувала, тому не бачила сенсу відмовляти собі в улюбленій роботі. Дивіться включення Каті Осадчої у «Сніданок з 1+1» на наступний день після пологів:

Loading...

Поєднувати роботу та материнство Катерині допомагає чітко вибудований режим дня, зізнається ведуча. Вона говорить:

Головне – вибудувати графік. Малюк їсть кожні 3 години, і в ці проміжки я дуже багато встигаю.

Ведучі «Твого дня» запитали у Катерини, хто ж у їхній сім’ї головний: вона, чи Юрій Горбунов? На це ведуча «Світського життя» відповіла:

У нас  в цілому країна більш патріархальна. В нашій родині чоловік головний, але жінка має вирішальне право голосу. Але, якщо серйозно, то у нас абсолютний консенсус, ми звикли домовлятися.

Катя Осадча розповіла ще одну важливу новину – 5 вересня о 18:30 стартує новий сезон «Світського життя». На глядачів, як і раніше, чекає безліч ексклюзивів. Також, на численні прохання глядачів, у цьому сезоні змінено час виходу «Світського життя»: відтепер нові випуски можна буде переглядати у неділю о 18:30, а повтори – у наступну суботу о 23:20.

ФОТО: Instagram/kosadcha

Не пропустіть уже цієї неділі, 5 вересня, о 18:30 – новий випуск «Світського життя з Катериною Осадчою» на 1+1.

Більше новин