Чи повернеться легендарна пара Могилевська та Яма на паркет проекту «Танці з зірками 2017»?

Наталя Могилевська передала #танціззіркамиchallenge Владу Ямі

Вчора телеканал «1+1» розпочав грандіозний #танціззіркамиchallenge, в рамках якого стане відомо, хто візьме участь у легендарному проекті «Танці з зірками».

Імена перших знаменитих артистів вже стали відомі. Так, ведучим проекту залишиться Юрій Горбунов, який передав челендж популярній співачці Наталі Могилевській.

Після відео Юрія Горбунова вся Україна завмерла в очікуванні відповіді Наталі, адже ведучий «Танців з зірками» зазначив, що популярна співачка, яка 10 років тому підкорила запальними танцями глядачів, сама розкриє всі таємниці своєї участі.

В свою чергу Наталя Могилевська підтвердила участь у проекті та передала #танціззіркамиchallenge своєму партнеру минулих сезонів Владу Ямі.

«Юра, я приймаю твій виклик, і #танціззіркамиchallenge продовжується! Отже, ким я буду у цьому сезоні: ведучою, членом журі чи, можливо, знову вийду на паркет?», –  відповіла на челендж Наталя.

Цікаво, що відома співачка вирішила не розкривати головної інтриги – чи повернеться легендарна пара Могилевська та Яма на паркет проекту «Танці з зірками».

Нагадаємо, протягом наступних декількох тижнів зірки передаватимуть одне одному #танціззіркамиchallenge, поки глядачі не дізнаються про весь зірковий склад проекту. На відео знамениті артисти демонструватимуть перші танцювальні па та відкриватимуть імена наступних учасників «Танців з зірками».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто візьме участь у нових «Танцях з зірками»?

Зазначимо, що оновлені «Танці з зірками» вражатимуть глядачів сучасними танцями, неповторними костюмами та інноваційним павільйоном 360⁰.

Перший сезон відомого танцювального проекту здобув високу прихильність телеглядачів та став одним із найбільш рейтингових розважальних шоу в історії українського телебачення. За правилами проекту, десять професійних танцюристів складають пари українським зіркам, які на очах у телеглядачів під час прямих ефірів повинні продемонструвати свої танцювальні здібності. Виконання десяти танцювальних композицій оцінюють телеглядачі та професійне журі.

Оновлений проект «Танці з зірками» телеглядачі «1+1» побачать вже у наступному телесезоні.

 

Більше новин