Гвоздьова підтримала дружину Остапчука після новини про розлучення

Мудрі слова.

Володимира Остапчука та його дружину Олену Войченко вважали однією з найміцніших пар українського шоу-бізнесу. Тому нещодавня звістка про те, що подружжя розлучається після 12 років шлюбу, неабияк вразила шанувальників.

Пара майже не коментує свій розрив, а тим паче – не заглиблюється в деталі. Втім, нещодавно Олена опублікувала у своєму Instagram-акаунті розлогий пост на тему, яка так усіх хвилює. Вона зізналась, що розлучення стало для неї несподіванкою:

«На жаль, життя непередбачуване, і в моєму сталися незаплановані зміни. Знаю, що нові виклики зроблять мене сильнішою та кращою. Я щаслива, що прожила 15 років, даруючи кохання… Я рада, що могла підтримувати, допомагати, радити, бути надійним, вірним партнером і пройти цей шлях гідно, пліч-о-пліч… Цей період був наче американcькі гірки. Та головне – це те, ким ми стали і чого досягли разом».

Фото: instagram/olenavoychenko

До того ж Олена розповіла, що найвища цінність для неї зараз – це діти. Маленькі Емілія та Еван щонеділі підтримують тата на «Танцях з зірками» і марять його перемогою.

Хочу, аби діти були щасливі. І я завжди робитиму все, щоб вони пишалися татом.

Фото: instagram/vova_ostapchuk

У коментарях під публікацією Олену підтримала партнерка Остапчука Ілона Гвоздьова:

Ти молодчинка, все буде добре! Впевнено йди вперед. У житті ще багато барв!

Нагадаємо, ще до новини про розрив Володимир дав інтерв’ю Маші Єфросиніній і зізнався, що не вірить у вічне кохання. А днями ведучий прокоментував своє розлучення та запевнив, що вони з Оленою залишаться друзями.

Свій останній виступ на «Танцях з зірками» Володимир присвятив Емілії та Евану. Пригадай, як це було:

Loading...

Ще більше новин про Володимира Остапчука:

1. Катерина Кухар коронувала Володимира Остапчука

2. Винник, Яма чи Остапчук: Хто гідний звання «улюбленця вовчиць»?

3. Володимир Остапчук пожалівся, що різко схуд протягом підготовки до «Танців з зірками»

4. Остапчук потролив зірок, які йдуть у політику (відео)

5. Володимир Остапчук зворушливо станцював із маленькою донькою (відео)

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно — підписуйся на наш Twitter.

Більше новин