Хто стане суддями нового сезону «Танців з зірками»

Інтрига розкрита.

Незабаром на 1+1 стартує новий сезон шоу «Танці з зірками». Список учасників проекту досі залишається таємницею, однак організатори вже розсекретили імена тих, хто буде судити новоспечених танцівників.

Виявляється, у кріслах журі цього разу глядачі побачать добре знайомих шанувальникам проекту хореографа Влада Яму та балерину Катерину Кухар.

Про третього зіркового суддю творці вибухового шоу поки не розповідають. Однак відомо, що останнє крісло дістанеться танцівнику зі світовим іменем і великим досвідом.

Влад Яма та Катерина Кухар вже зізнались КП в Україні, як оцінюватимуть учасників у новому сезоні.

«Цого року зіркам потрібно буде танцювати краще, ніж це робили попередні учасники, які поставили певну планку. І вона досить висока. А так, я буду тим самим Владом Ямою з бородою та стовідсотковим зором, тому уважно дивитимусь на стопи, коліна та на стегна, а також – в очі. Звичайно, хвалитиму та робитиму компліменти тим парам, яким вдасться впоратися з завданнями, які дивуватимуть не тільки себе, але і своїх фанатів і суддів», – прокоментував Влад Яма.

«Усе буде залежати від того, як танцюватимуть учасники. У цьому проекті я завжди на боці глядача, який повинен отримати задоволення від красивого танцю», – розповіла Катерина Кухар.

Дивись новий сезон шоу «Танці з зірками» вже зовсім скоро на телеканалі 1+1:

Loading...

Читай також інші матеріали про шоу «Танці з зірками»:

1. Ілона Гвоздьова ледь не втратила переможний кубок «Танців з зірками»

2. Третє пришестя: Наталія Могилевська замислюється над поверненням у «Танці з зірками»

3. 5 пар, кохання яких триває після проекту «Танці з зірками»

4. Режисери-постановники «Танців з зірками» створили концертний номер для співачки Pink

Більше новин