Переможці минулих сезонів «Танців з зірками» знову вийдуть на паркет

Вже цієї неділі о 21:00 на телеканалі 1+1 відбудеться півфінал головного танцювального шоу країни «Танці з зірками».

На дванадцятому тижні актор Артур Логай та Анна Кареліна, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан та Дмитро Дікусар, актор Костянтин Войтенко та Роксоляна Маланчук будуть змагатися за вихід у Суперфінал.

Цієї неділі учасники танцюватимуть разом із переможцями минулих сезонів. Так, Артур Логай та Анна Кареліна танцюватимуть разом із переможницею третього сезона, акторкою Ксенією Мішиною. Костянтин Войтенко та Роксоляна Маланчук вийдуть на паркет разом із переможцем другого сезона Ігорем Ласточкіним. А Ольга Харлан та Дмитро Дікусар станцюють разом із переможницею минулого сезону Сантою Дімопулос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катерина Кухар сяяла у золотій сукні-квітці на «Танцях з зірками» та станцювала запальну сальсу

Цікаво, що вперше в історії українських «Танців з зірками» другий танець для пар обиратимуть їхні конкуренти з поміж запропонованих стилів латиноамериканської програми.

Зустрічатиме пари на балкон телеведуча Марія Єфросініна.

Цього ефіру глядачі зможуть проголосувати на офіційній сторінці шоу в інстаграм, чи хочуть побачити наступного сезону на паркеті «Танців з зірками» Дашу Астаф’єву. Співачка танцюватиме разом із Антоном Нестерко, який цього сезону виходив на паркет із Джамалою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катерина Кухар захоплено прокоментувала спільний номер з Логаєм та Кареліною: "Це не під силу жодній з пар цього сезону" (ЕКСКЛЮЗИВ)

Тривають продажі квитків на прямі ефіри п'ятого сезону «Танців із зірками». Кожен бажаючий може стати свідком грандіозної події і потрапити на головний танцювальний паркет країни, щоб розділити з улюбленими зірками емоції від участі в шоу. Квитки можна придбати на прямі ефіри та генеральні прогони. Крім того, можна відучити себе суддею проєкту та подивитись генеральний прогон ефіру із зіркового крісла. Із умовами придбання квитків можна ознайомитись за посиланням.

Придбати квиток можна за посиланням: https://ticketsbox.com/ua/tantsi-z-zirkami-pryamij-efir/

Вхід в павільйон можливий за наявністю негативного тесту на Covid-19, отриманого не пізніше 72 годин до ефіру, чи сертифікату вакцинації.

Проголосувати за пари можно за допомогою смс, телефонних дзвінків та за допомогою додатку. Загалом з одного номеру можно відправити 50 смс та здійснити 50 дзвінків за улюблену пару. Також можна надіслати 7 суперголосів у додатку 1+1 video та КИЇВСТАР ТБ. 1 суперголос дорівнює 7 звичайним смс. 

Дивіться “Танці з зірками” щонеділі о 21:00 на телеканалі 1+1. 

Facebook: https://www.facebook.com/tanci1plus1    

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCjcx98_QOHwgWPU6dw-EnXw  

Instagram: https://www.instagram.com/tanci1plus1

Більше новин