Пристрасть на паркеті: головний претендент на звання секс-символу цього сезону "Танців з зірками"

Перший ефір нового сезону "Танців з зірками" стартував пристрасно: з перших виступів відверті зізнанння та палкі танці.

Пластичний та енергій фронтмент гурту Kadnay за влучним спостереження нової ведучої голдруму Іванни Онуфрійчук просто створений для цього шоу. І справді з першого танцю співак гучно заявив про себе. "Amazing performance", — так прокоментував новий суддя шоу Макс Чмерковський. "Яскравий претендент на перемогу", – так виступ Дмитра відзначила Катерина Кухар. Проте вимоглива балерина додала і ще декілька зауважень:

Кому багато дано, з того багато питати будуть. В номері було забагато самозакоханості, хотілося б, що ви кохали трохи більше... танець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖОлег Фагот Михайлюта зізнався, що мав романтичні стосунки зі своєю партнеркою по "Танцям з зірками"

З "Чорним лебедем" не погодився Влад Яма, який зазначив, що дуже круто, що танцівник може отримувати таке задоволення на паркеті:

В мене пішло 7 років, щоб отримати задоволення від свого танцю, а в тебе на це пішов місяць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖВлад Яма зізнався «Світському життю», кого із зірок не очікував побачити в «Танцях з зірками» та чи не боїться конкуренції від Макса Чмерковського

Каднай у відеовізитці зазначив, що всерйоз налаштований на перемогу. 

Я хочу перемогти в цьому проєкті від самого початку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖУчасниця «Танців з зірками» поділилася драматичними спогадами: «Мені казали, що в мені немає родзинки, пропонували зробити груди, видалити ребра»

Очевидно, що долати шлях до перемоги йому суттєво допоможе неперевершена партнерка Аліна Лі, про яку фронтмент палко відгукнувся:

Ми коли стали в пару я відразу відчув: "моє". В неї така сексуальна енергія....

Дивіться відео запального виступу Дмитра Кадная та Аліни Лі:

Loading...

Більше новин