«Твій день» відвідав першу пацієнтку, яку вдалося врятувати завдяки благодійній ініціативі «Твоя мрія»: маленькій Аріані 2 дні

«Твій день» сьогодні завітав до маленької пацієнтки, яка стала першою, чиї життєві показники вдалося вчасно підтримати завдяки благодійній ініціативі «Твоя мрія».

В межах благодійної ініціативи «Твоя мрія» вже вдалося зібрати понад 1,5 мільйон гривень. Сьогодні ж маленька червона машинка разом з ведучим шоу «Твій день» Володимиром Рабчуном вирушила до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова, аби передати першу термінову допомогу: 2 німецькі реанімаційні блоки лайфтерми для немовлят та 2 спеціальні медичні тумби. Зустрічали обладнання директор Інституту Амосова Василь Лазоришинець та головний лікар Сергій Сіромаха.

Сергій Сіромаха сказав:

Ваш сьогоднішній благочинний дарунок – це просто фантастика. Ми вже укомплектували обладнанням унікальні кімнати для матері і дитини. У нас є дитинка, яка народилася позавчора, терміново вночі. Ця дитинка вже має змогу знаходитися в теплому безпечному місці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми маємо унікальний досвід, коли дівчата, яких вмовляли не виношувати, народили здорове немовля», – головний лікар Інституту Амосова Сергій Сіромаха

Сергій Сіромаха зауважує – ці лайфтерми забезпечують передчасно народженим дітям 3 головні умови виживання:

  1. стерильність;
  2. тепло;
  3. безпеку.

Також у планах закупити ліжка-трансформери, спеціальні лампи, набори аналізів хірургічний інструментарій для відділення акушерської кардіології. А найбільша амбітна мета – облаштувати власну пологову залу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тіктокери підтримали благодійну ініціативу «Твоя мрія»: танцюй, рятуй серця та долучайся до розіграшу машини

Володимир Рабчун сьогодні відвідав першого пацієнта, якого вдалося врятувати саме завдяки «Твоїй мрії». Це дівчинка Аріана, якій усього 2 дні. Дивіться, як це було, у сюжеті "Твого дня":

Loading...

Мама маленької Аріани Вікторія має ваду серця. І хоча вона вже вшосте стала мамою, кожні пологи – ризик і для неї, і для дитини. Вікторія розповідає:

Я щаслива, що з такою вадою серця я змогла знову мати дитину.

Також глядачі «Твого дня» змогли побачити обладнання, яке вже доставили завдяки коштам, зібраним у межах «Твоєї мрії». Чому ж воно настільки цінне? В Україні щороку понад 2000 жінок, які прагнуть народити дитя, ризикують життям через хвороби серця. Єдине місце в Україні, де можна їм реально допомогти – Національний Інститут серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова, де є програма “акушерська кардіологія”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Твій день» приготував сюрприз для глядачів: Твоя мрія про червоне авто може стати реальністю

Однак в інституті Амосова не вистачає потрібного обладнання та комплектації для інтенсивної терапії. Тож «Твій день» спільно з благодійним фондом «Крона» та компанією «НІКО МЕГАПОЛІС» запустили благодійну ініціативу «Твоя Мрія», головний благодійний подарунок якої – італійська червона автівка зі скляним дахом! Отримати машину можна, якщо допомогти тим, хто цього дуже потребує: мамам і немовлятам з вадами серця. Для цього потрібно перейти на сайт mriya.1plus1.ua, натиснути кнопку «Хочу спробувати», та перерахувати благодійний внесок у розмірі від 200 гривень.

«Твоя мрія» триває до 15 грудня включно, і ми всі разом можемо постаратися зібрати на: СРАР-апарати аби новонароджені могли дихати на повні легені, шафу для стерилізації медичних інструментів, гінекологічне устаткування, хірургічний аспіратор для безпечних операцій та реанімації, ультрафіолетову лампу, сучасні ліжка та меблі для палат, а також навчальну лабораторію із симуляційним обладнанням та інше. Детально з умовами участі у благодійній ініціативі "Твоя мрія" можна ознайомитися в цьому відео:

Loading...

Більше новин