Тіктокери підтримали благодійну ініціативу «Твоя мрія»: танцюй, рятуй серця та долучайся до розіграшу машини

Сніданок з 1+1
07:00
Будні

Сьогодні тіктокери з відомого українського ТікТок будинку Top Team House підтримали благодійну ініціативу «Твоя мрія».

Поділитися:

Тіктокери з @top_team_housee, у яких влітку був в гостях ведучий «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін, запустили флешмоб на підтримку благодійного проєкту «Твоя мрія». Повторюйте рухи та знімайте танець з хештегом #твоямрія.

Сьогодні команда Top Team House завітала до «Сніданку з 1+1» і «Твого дня» і вже записала танець з ведучими Русланом Сенічкіним, Людмилою Барбір та Святославом Гринчуком. Дивіться, як це було:

@1plus1_official

А ви вже взяли участь у благодійному проєкті «Твоя мрія»? @МЫ - ТОП ТИМ 💖 вже долучились! Підписуйтесь на сторінку @TvoyaMriya та дізнавайся більше!

♬ оригінальний звук - 1plus1

Top Team House – це понад 13,5 мільйонів підписників. Залучення провідних тіктокерів країни до проєкту «Твоя мрія» дозволить активніше збирати кошти на порятунок дитячих та материнських сердець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марічка Падалко закликала всіх жінок зробити мамографію: до Дня боротьби з раком молочної залози показуємо, як правильно робити самообстеження грудей (відео)

Один з учасників @top_team_housee Владислав Рудницький сказав:

Цей проект «Твоя мрія» дуже сильно відгукнувся в наших серцях. Ми хочемо виходити на інший рівень, допомагати. Наша задача – розкрутити сторінку «Твоя мрія», щоб якомога більше людей могло допомогти. Кожен з нас вірить в те, що ми зможемо врятувати серця і матусь, і їхніх діточок.

Дивіться, як команда @top_team_housee поспілкувалася з ведучим "Твого дня" Володимиром Рабчуном:

Нагадуємо, канал 1+1 та шоу «Твій день» спільно з благодійним фондом «Крона» та компанією «НІКО МЕГАПОЛІС» разом запустили благодійну справу «Твоя Мрія», головний подарунок якої – італійська червона автівка зі скляним дахом! Отримати її можна за умови – треба допомогти тим, хто цього дуже потребує: мамам і немовлятам з вадами серця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Твій день» приготував сюрприз для глядачів: Твоя мрія про червоне авто може стати реальністю

Для участі в проєкті потрібно перейти на сайт mriya.1plus1.ua, натиснути кнопку «Хочу спробувати» та перерахувати благодійний внесок у розмірі від 200 гривень. Можна зробити стільки благодійних внесків, скільки хочеться, до 15 грудня включно. Кожен з них – шанс перемогти та можливість допомогти.

Твоя мрія

В Україні щороку понад 2000 жінок, які прагнуть народити дитя, ризикують життям через хвороби серця. А у часи Covid пандемії ця ситуація стала ще болючішою. У 75% випадків урятувати і маму, і немовля реально, якщо вчасно надати допомогу. Єдине місце в Україні, де це можливо – Національний Інститут серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова, там є програма “акушерська кардіологія”. Однак в інституті не вистачає потрібного обладнання та комплектації для інтенсивної терапії. І саме ми з вами можемо допомогти придбати важливе для життя новонароджених обладнання.

Усі кошти, зібрані під час благодійної справи, будуть витрачені на придбання необхідного медичного обладнання для новонароджених.

Зіркові новини

Всі відео

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю