В інфотейнмент-шоу «Твій вечір» з Єгором Гордєєвим роз’яснили, хто та коли зможе отримати економічний паспорт

Вчора на телеканалі 1+1 відбулася прем’єра нового авторського проєкту Єгора Гордєєва «Твій вечір».

В першому ефірі, у день тридцятої річниці Збройних сил України, ведучий із гостями обговорив стан ЗСУ та імовірні сценарії розвитку подій на російсько-українському кордоні. А також внесення президентом у Раду законопроектів про економічні паспорти.

До студії завітали Тимофій Милованов — радник керівника Офісу Президента, Міністр розвитку економіки (2019-2020), Наталя Мосейчук — телеведуча проектів "Право на владу" і ТСН, Олег Чабан — психотерапевт та Марія Бурмака — волонтерка, співачка.

У першій частині шоу на включенні був доброволець та командир першої штурмової роти Правий сектор Дмитро Коцюбайло з позивним Да Вінчі, який нещодавно отримав орден Героя України. Дмитро розповів, що орден одразу повіз до бойових побратимів:

«Я подякував хлопцям за 8 довгих років важких боїв, адже це нагорода всього добровольчого підрозділу, всіх захисників України, які довели, що ми можемо захищати свою Батьківщину на високому рівні. Всі ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій, настрій бойовий, нас уже нічим не здивуєш».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єгор Гордєєв про шоу «Твій вечір»: «Ми за одним столом зберемо теми, які дотичні до кожного, і людей з геть різних світів»

Тимофій Милованов прокоментував, як напругу на російсько-українському кордоні коментують за кордоном:

«Я був нещодавно в США. В той час у нас про можливість вторгнення цього року ще не говорили, а ті декілька людей, з якими я спілкувався в Америці, були дуже стурбовані військовою напругою. Я був присутній при дзвінку журналіста The Wall Street Journal експерту, який прокоментував, що ситуація між країнами дуже серйозна. Приблизно з того часу їхні ЗМІ почали публікувати інформацію про можливе загострення ситуації між Україною та Росією».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єгор Гордєєв розповів про свій авторський проєкт "Твій вечір": про формат вечірнього шоу, особливих гостей та непересічні історії

Також Тимофій Милованов роз’яснив, коли впровадять економічні паспорти, та хто їх зможе отримати:

«Діти, які народжені з 2019 року, зможуть отримати 270 тисяч гривень, що з урахуванням інфляції буде дорівнювати приблизно 10 тисячам доларів. Вони зможуть отримати гроші у 18 років та витратити на навчання, лікування чи перший внесок на купівлю житла».

Нагадаємо, в ефірі інфотеймент-шоу «Твій вечір» ведучий Єгор Гордєєв разом із гостями у студії невимушеній формі обговорюватиме актуальні події дня, що добігає кінця, під різними кутами, враховуючи різні погляди. У кожному епізоді підніматимуть декілька тем або питань із суспільного, політичного, спортивного та культурного життя. У кожній програмі братимуть участь 4 запрошених гостя - політики, громадські діячі, експерти в різних галузях та лідери думок, які допоможуть розглянути події під новим кутом. 

Гостями сьогоднішнього вечірнього ефіру о 22:45 стануть керівник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія та Міністр закордонних справ 2014-2019 років Павло Клімкін.

Loading...

Підписуйтесь на офіційні сторінки інфотеймент-шоу «Твій вечір»:

https://www.instagram.com/tviyvechir.official/

https://www.facebook.com/tviyvechir.official/ 

Дивіться інфотеймент-шоу «Твій вечір»  з понеділка по середу о 22:45 на телеканалі 1+1.

Більше новин