Роман Дуда вперше розповів, як зробив пропозицію руки та серця Вірі Кекелії

Це було так чуттєво!

Співачка, учасниця Жіночого Кварталу Віра Кекелія і музикант, автор пісень DUDA дали інтерв'ю виданню «КП в Україні». Музична пара вперше розповіла, як Роман зробив пропозицію руки і серця Вірі.

«Я посадив Віру перед дзеркалом і сказав: «Дивись». Я хотів показати їй, яка вона прекрасна. Для цієї події я написав музичну композицію. Сів за Вірою і почав грати. Мені хотілося створити атмосферу, щоб вона розслабилася. А потім поставив їй головне запитання, чи вийде вона за мене», — згадує Роман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Віра Кекелія та Роман Дуда розповіли про поповнення в сім’ї

Віра зізналася, що чоловік став для неї не просто коханим, другом, а також музичним авторитетом:

«Рома - однозначно та людина, на яку я можу покластися. Мені спокійно поруч із ним. Для мене в чоловікові це найважливіше. Я знаю, якщо щось трапиться, то ми разом завжди знайдемо рішення, і ніхто не буде бігти з корабля. Що стосується музики, я можу повністю довіритися думці Роми. В цій сфері він для мене авторитет. Завжди можу звернутися до нього за порадою, коли пишу композиції».

Зазначимо, що 15 грудня глядачі 1+1 побачать Віру Кекелію у нових випусках гумористичного проекту Жіночий Квартал. Стежте за новинами нашого каналу!

Тим часом Роман дуда  поділився, що гумор і жарти супроводжують пару не лише під час виступів, але і вдома:

«Коли Віра готується до виступу на Жіночому Кварталі, вона всі ці жарти вивчає вдома. Я по 500 разів їх чую, але потім приходжу на концерт і все одно смішно».

Loading...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я мріяла про пластичну операцію», – Віра Кекелія

 

Більше новин