Роман Дуда вперше розповів, як зробив пропозицію руки та серця Вірі Кекелії

Жіночий Квартал
Дивись відео
Як Роман Дуда зробив пропозицію руки та серця Вірі Кекелії (чуттєве зізнання)

Це було так чуттєво!

Поділитися:

Співачка, учасниця Жіночого Кварталу Віра Кекелія і музикант, автор пісень DUDA дали інтерв'ю виданню «КП в Україні». Музична пара вперше розповіла, як Роман зробив пропозицію руки і серця Вірі.

«Я посадив Віру перед дзеркалом і сказав: «Дивись». Я хотів показати їй, яка вона прекрасна. Для цієї події я написав музичну композицію. Сів за Вірою і почав грати. Мені хотілося створити атмосферу, щоб вона розслабилася. А потім поставив їй головне запитання, чи вийде вона за мене», — згадує Роман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Віра Кекелія та Роман Дуда розповіли про поповнення в сім’ї

Віра зізналася, що чоловік став для неї не просто коханим, другом, а також музичним авторитетом:

«Рома - однозначно та людина, на яку я можу покластися. Мені спокійно поруч із ним. Для мене в чоловікові це найважливіше. Я знаю, якщо щось трапиться, то ми разом завжди знайдемо рішення, і ніхто не буде бігти з корабля. Що стосується музики, я можу повністю довіритися думці Роми. В цій сфері він для мене авторитет. Завжди можу звернутися до нього за порадою, коли пишу композиції».

Зазначимо, що 15 грудня глядачі 1+1 побачать Віру Кекелію у нових випусках гумористичного проекту Жіночий Квартал. Стежте за новинами нашого каналу!

Тим часом Роман дуда  поділився, що гумор і жарти супроводжують пару не лише під час виступів, але і вдома:

«Коли Віра готується до виступу на Жіночому Кварталі, вона всі ці жарти вивчає вдома. Я по 500 разів їх чую, але потім приходжу на концерт і все одно смішно».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я мріяла про пластичну операцію», – Віра Кекелія

 

Жіночий Квартал 3 сезон 12 випуск

Всі відео

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю