Стала відома дата прем'єри «Жіночого Кварталу»

Невдовзі глядачі 1+1 познайомляться із «14 подругами Кварталу».

Шостого жовтня о 21:15 на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра нового гумористичного проекту «Жіночий Квартал» від студії «Квартал 95», учасницями якого стали 14 красивих, талановитих, відомих і сміливих представниць прекрасної половини людства. А вчора у дівчачому «раю» «Oh My Look!», серед блискіток, повітряних куль і яскравих фотозон, пройшла презентація проекту. Ведучим заходу був актор студії «Квартал 95» і один з авторів «Жіночого Кварталу» Олександр Пікалов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олена Кравець розповіла про новий проект - Жіночий квартал

«Жіночий Квартал» – це територія дівчат. Тут вони завжди праві й відверто жартують про заміжжя, красу, буденні проблеми, секс, чоловіків і про себе. Але вони мають і багато інших тем, які хочуть підняти. Учасниці запевняють, що в кожному з випусків з гумором будуть обіграні ситуації, в які точно втрапляли майбутні глядачки «Жіночого Кварталу» та їхні подруги», — розповів один з авторів проекту Валерій Жидков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актриси «Жіночого Кварталу» розповіли, як вчилися у школі

На сцені «Кварталу» головними були завжди чоловіки, тому «Жіночий Квартал» ― незвичний і неочікуваний проект, але, на думку Олександра Пікалова, і дуже необхідний: «Це шоу, яке давно слід було зробити, щоб збалансувати чоловічі та жіночі енергії в «Кварталі» і прикрасити цей світ».

Олена Кравець розповіла, що між учасницями немає ворожнечі і конкуренції, а в роботу над проектом вони вкладають усі сили — працюють натхненно і закохано. «Гумор чоловіків завжди влучний і сильний. У них це чудово вдається. Але та хімія, яку ви відчуваєте, коли жартує красива жінка, ― це і є тією новинкою, яку так усі чекають», — додала Олена.

Родзинкою презентації став особливий формат спілкування преси з учасницями «Жіночого Кварталу» — «швидкі побачення» у фотозонах, серед яких були барна стійка, ліжко в паєтках, ванна та ін. Журналісти мали по 5 хвилин для інтерв’ю на кожній локації.   

Нагадаємо, учасницями музично-гумористичного проекту є акторка «Вечірнього Кварталу» Олена Кравець, героїня серіалу «Слуга народу» Ольга Жуковцова, учасниці «Ліги сміху» Анастасія Оруджова, Тетяна Песик, Ірина Сопонару, Валерія Товстолес, Катерина Нікітіна та Олександра Машлятіна, акторка «Вечірнього Києва» і нової романтично комедії «Я, ти, він, вона» Настя Коротка, акторка Молодого театру Анастасія Євтушенко і вокалісти «Голосу країни» на 1+1 Віра Кекелія, Марта Адамчук, Еліна Мбані і Лалі Ергемлідзе. Творці проекту називають дівчат просто ― «14 подруг Кварталу».

Нагадаємо, 29 вересня у Жовтневому палаці пройде концерт-зйомка за участю «Жіночого Кварталу».

Loading...

Більше новин