Залаштунки шоу «Маскарад»: як готувалася до ефірів Маша Єфросініна, за що соромно Володимиру Дантесу та чи має екстрасенсорні здібності Ірина Білик

Минулої суботи на 1+1 стартував другий сезон шоу «Маскарад». Команда «ЖВЛ» побувала за лаштунками шоу та дізналася про всі тонкощі знімального процесу.

Найбільш загадкове шоу країни «Маскарад» відтепер щосуботи буде розважати глядачів 1+1. «ЖВЛ» показали його залаштунки та привідкрили секрети: як проходив знімальний процес?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грандіозна прем'єра "Маскарад": правила шоу (хто і коли вгадує героя в костюмі та як визначають переможця)

Творці шоу наголошують – у другому сезоні буде все по-новому. Ведучим «Маскараду» став Тімур Мірошниченко, який також є ведучим шоу «Твій день». Він розповідає:

Цього року всі наші зірки будуть демонструвати свої приховані таланти: співати, танцювати, виконувати циркові трюки тощо.

Усього впродовж шоу 2 команди мисливців будуть відгадувати 19 персонажів у фантастичних костюмах. Ці костюми готувалися близько року, у них продумано все до найменших деталей. Деякі з них навіть обладнані системами подачі кисню.

Як вже згадувалося, 2 команди мисливців будуть змагатися між собою за те, хто ж першим відгадає персонаж. До одніє команди увійшли:

  1. Юрій Ткач.
  2. Юлія Саніна.
  3. Маша Єфросініна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, хто ховається за костюмом "Папуги" в шоу "Маскарад"!

Дивіться, як Маша Єфросініна у «Сніданку з 1+1» розповіла про секрети шоу «Маскарад»:

Loading...

До іншої команд мисливців увійшли:

  1. Ігор Ласточкін.
  2. Ірина Білик.
  3. Володимир Дантес.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, хто ховається за костюмом ведмедика "Тедді" в шоу "Маскарад"!

Дивіться, як Володимир Дантес на обіді в шоу «Твій день» ділиться враженнями від «Маскараду»:

Loading...

Маша Єфросініна розповідає, як готувалася до зйомок «Маскараду»:

Я спираюся на свої знання біографічних даних багатьох наших зірок, з якими проводила інтерв’ю. Я завжди ретельно готуюся до інтерв’ю, перечитую і передивляюся гігантські матеріали і фактажі, і деколи мені це допомагає вгадати, хто ж у костюмі.

Мисливець із команди-суперниці Володимир Дантес про процес пошуку розгадки зізнається:

Коли людина в костюмі, ми накидаємо іноді такі не дуже приємні речі про неї, намагаючись вгадати, що іноді не хочеться потім дивитися їй в очі.

Щодо його колеги по команді, співачки Ірини Білик, ходять чутки, що вона має екстрасенсорні здібності. Чи правда це, чи допоможуть вони їй? Глядачі побачать вже зовсім скоро. А поки Ірина говорить:

Я дуже чекаю на Діму Коляденко в цьому шоу. Діма, з’явись на шоу «Маскарад».

Дивіться, як на шоу «Танці з зірками» Ірина Білик та Дмитро Дікусар виконували хіт «Нас нет», у супроводі гри на фортепіано Дмитра Коляденка:

Loading...

Чи ховається Діма Коляденко в одному з 19-ти костюмів? Дивіться шоу «Маскарад» щосуботи о 20:20 на каналі 1+1, і ви дізнаєтеся відповідь на це запитання.

Більше новин