Стало відомо, хто ховається за костюмом "Папуги" в шоу "Маскарад"!

Шоу "Маскарад": хто під костюмом Папуги?

Хто ж ховається за Папугою? А також чим зірка, яка ховаються під костюмом Папуги, схожа на свого персонажа та чи була вона готова до свого номеру?

Поділитися:

Сьогодні, 18 вересня о 20:20 на 1+1, стартував другий сезон найзагадковішого шоу "Маскарад"! Отже, був розкритий перший персонаж – Папуга! Познайомимось ближче із зіркою, яка ховається під цим костюмом?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грандіозна прем'єра шоу "Маскарад": розглядаємо яскраві образи та костюми персонажів

Папуга – яскравий і компанійський персонаж – свій хлопець на будь-якій вечірці. Його покликання – створити свято. Девіз: «Життя занадто коротке, щоб не бути яскравим»! Отже, за костюмом яскравої пташки ховався ведучий "Сніданку. Вихідний" Олександор Попов!

Попов

Яка була реакція у ведучого, коли йому запропонували брати участь в шоу "Маскарад"? Олександр Попов поділився:

Спочатку я був здивований, а потім подумав: "Це круто спробувати втілити такого персонажа", до того ж я відкриваю шоу! Це велика відповідальність, тому окреме "дякую" організаторам шоу.

Чи був він готовий до свого номеру? Розповів:

По-перше, до номеру я готувався ще з 2007 року. Закінчуючи театральний інститут, я грав у випускній виставі півня. Потім чотири роки у Театрі юного глядача теж не пройшли марно: я грав собак, дерева, квіти – все, що завгодно, окрім людей! Нуф-Нуф там теж був. По-друге, це просто кайфова історія. Мені подобається бразильський карнавал. Ми всі його бачили: це яскраве супер-дійство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На другий прямий ефір «Танців з зірками» завітали герої шоу «Маскарад»

Що спільного знайшов Олександр зі своїм персонажем? Поділився:

Думаю, що в нас спільне те, що я цвірінькаю зранку по вихідних та допомагаю людям прокидатися. 

Попов Олександр фото

Що ж цікавого Олександр Попов може розповісти про свій костюм папуги? 

Каркас крил мого костюму зроблений руками тих, хто робить крила для бразильських карнавалів. В них більше двох тисяч пір'їнок! Вони дуже круті!

Якого ж персонажа нам чекати в наступному випуску та хто ж буде за цим костюмом? Дивіться "Маскарад" щосуботи о 20:20! Дивіться ліпсінк-батл на пісню Ірини Білик:

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю