Центральна лікарня

Центральна лікарня

серіал
також
Дивись відео
| 20:00
на каналі
серіал

Про серіал 

З 8 травня о 20:15 на телеканалі "1+1 Україна" відбуватиметься трансляція українського серіалу "Центральна лікарня" про людські стосунки в обрамленні медичної проблематики.

За сюжетом, уцентральну лікарню провінційного міста, де одним із провідних лікарів-хірургів працює молода, красива та вольова жінка Маргарита Сергіївна (Ольга Гришина), приїздить талановитий лікар-хірург Рустам (Ахтем Сеітаблаєв ). Маргариту і Рустама пов’язує давній роман ще зі студентських часів. Почуття між давніми закоханими спалахують з новою силою, і Маргарита Сергіївна опиняється перед непростим вибором – пробачити чи ні кохання свого життя. Змагається з Рустамом та бореться за прихильність Маргарити провідний хірург лікарні та улюбленець жінок Максим, роль якого виконав Марк Дробот.

Показати більше
Соціальні мережі:
1 сезон (українська)
Центральна лікарня 1 сезон 5 серія

Центральна лікарня – дивіться 5 серію нового українського серіалу онлайн. У п‘ятій серії до лікарні привезли vip-пацієнта – форварда місцевої футбольної команди. Його забрали з поля і Маргарита Сергіївна змушена повідомити йому невтішну новину – у нього паралізовані нижні кінцівки. А проти Маргарити ведуть службове розслідування за встановлення неправильного діагнозу, який призвів до смерті пацієнтки. Насправді винен Максим, оскільки він наполягав на цьому діагнозі, але він не зізнається у своїй провині. Тож Маргариту Сергіївну усунули. Щоб встановити справедливість, Рустам вирішує сказати Володимиру Петровичу, хто ж насправді винен у смерті пацієнтки. Дивіться 5 серію серіалу Центральна лікарня онлайн.

Новини

Новини проєкту