Ахтем Сеітаблаєв: «У «Центральній лікарні» освоював професію хірурга прямо на знімальному майданчику»

Центральна лікарня
20:00
Дивись відео
Ахтем Сеітаблаєв: «У «Центральній лікарні» освоював професію хірурга прямо на знімальному майданчику»
Дивись Центальна лікарня – 16 серія онлайн.

Виконавець однієї з головних ролей у кращому серіалі літа «Центральна лікарня» на телеканалі «1+1» Ахтем Сеітаблаєв дав ексклюзивне інтерв'ю виданню «Теленеделя».

Поділитися:

У серіалі актор виконав роль талановитого хірурга Рустама, який, влаштувавшись на роботу в центральну лікарню провінційного містечка, зустрічає свою колишню кохану Маргариту, роль якої виконала Ольга ГришинаОльга Гришина: біографія, особисте життя і кар'єра актриси.

Ахтем розповів про труднощі знімального процесу, про свою роль і про медичні терміни, які довелося вивчити під час зйомок українського серіалу.

Ахтем Сеітаблаєв: біографія, особисте життя і найкращі фільми«Оскільки я увірвався у знімальний процес, що вже тривав, на підготовку часу не було. Так що «освоювати» професію хірурга довелося просто на майданчику - за допомогою консультантів. Це в першу чергу людські історії, а не серіал про лікарів, і лікарня - лише фон, на якому відбуваються події, але до деталей повинна бути особлива увага, - розповідає актор. - Іноді я читав свій текст - і навіть не уявляв, як якісь терміни в принципі можна вимовити. Лапароскопія - це найпростіше. Найважче доводилося, коли знімали консиліум: в кадрі 10-12 людей, які завзято обговорюють стан пацієнта. І коли один помиляється, страждають усі інші! Уявляєте, скільки дублів у нас іноді бувало? І це при тому, що всі відповідально ставилися до роботи. Зараз я не повторю жодного з тих складних слів».

Ахтем Сеітаблаєв розповів, що прийняв пропозицію зіграти роль хірурга в серіалі «Центральна лікарня», не роздумуючи:

Сумнівів не було. Я знаю багатьох людей, які працюють над серіалом, у тому числі Олю Гришину - чудову актрису і добру людину. Приємно співпрацювати з такою командою в українському серіалі.

Крім того, актор розповів, що зараз знаходиться в Грузії, де працює в якості режисера над фільмом «Її серце».

«Нас тут дуже тепло приймають. Ще тепліше стає прийом, коли дізнаються, що я - кримський татарин із України, що знімаю кіно про те, як кримська татарка під час Другої світової врятувала 90 єврейських дітей. І в разі потреби допомагають, чим можуть», - коментує Ахтем Сеітаблаєв.

Також в інтерв'ю для «Теленедели» актор розповів, як часто бачить дітей, що живуть у Криму, чим захоплюється його старша донька, які страви з кримсько-татарської кухні вміє готувати і як бореться з власними лінощами.

Дивіться серіал «Центральна лікарня» на телеканалі «1+1» з понеділка по п'ятницю о 21:15.

Новини по темі