Центральна лікарня: Марк Дробот став конкурентом Ахтема Сеітаблаєва

Центральна лікарня
20:15
Дивись відео

За сюжетом чоловіки боротимуться за серце однієї жінки.

Поділитися:

Із 4-го липня на каналі 1+1 стартує новий український серіал Центральна лікарня. Одну з головних ролей виконав український актор Марк Дробот, який зіграв Максима Красовського.

За сюжетом Максим Красовський – талановитий, гарячий і легковажний лікар, який претендує на високі посади й серця жінок. Син поважного медика не звик чути відмови, він завжди отримує те, чого хоче. 

Око зухвальця помітило й найкращого лікаря Маргариту Главатських. Однак раптова поява хірурга Рустама (роль зіграв Ахтем Сеітаблаєв) завадить його планам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Режисер фільму Хайтарма зіграв роль хірурга з Криму

У перервах між операціями Максим Красовський заводить легковажні стосунки з жінками. Він дарує компліменти своїй новій дівчині так само вправно, як накладає шви пацієнтам. 

Чи зміниться самовпевнений Марк Дробот задля Маргарити, чи вдасться до нечесної "боротьби" з Рустамом? Дивіться з 4-го липня на 1+1.

Нагадаємо, що спеціально для зйомок серіалу Центральна лікарня було побудовано новий павільйон декорацій, загальною площею 1300 кв.м.

Саундтрек до серіалу Центральна лікарня написав музичний продюсер Руслан Квінта.

Для того, щоб у кадрі все виглядало реалістично, на знімальному майданчику працював спеціальний медичний консультант, який вчив акторів робити непрямий масаж серця, перев’язки і пояснював складні медичні терміни.

Дивіться новий український серіал Центальна лікарня – перша серія онлайн 04.07.2016. Дивіться новий український серіал Центальна лікарня – друга серія онлайн 04.07.2016.

Новини по темі