Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Чорнобиль серіал, Чорнобиль дивитись, чорнобиль серіал дивитись, чернобиль серіал hbo, чорнобиль серіал на 1+1 Глядачі 1+1 побачать стрічку Чорнобиль, яка наразі посідає першу сходинку у списку IMDb найкращих серіалів за весь час та має вражаючий рейтинг — 9,6 із 10. 

Глядачі 1+1 побачать стрічку Чорнобиль, яка наразі посідає першу сходинку у списку IMDb найкращих серіалів за весь час та має вражаючий рейтинг — 9,6 із 10. 

Чорнобиль у соцмережах

Чорнобиль
Сенсаційний серіал Чорнобиль – дивись з вівторка по четвер на 1+1
Сенсаційна прем'єра – серіал Чорнобиль. Українська трагедія, яка сколихнула весь світ. Дивись з вівторка по четвер о 20:45 на 1+1. 
Показати більше
Показати менше
Чорнобиль

На початку травня цього року відбулася довгоочікувана прем’єра міні-серіалу американо-британського виробництва — Чорнобиль. Історична драма присвячена одній з найбільших техногенних катастроф у світі — вибуху на Чорнобильський атомній електростанції. Сюжет будується на спогадах учасників події. 

Робота над створенням п’яти серій тривала два роки. Творці  поставили перед собою мету насамперед розповісти про хоробрих чоловіків і жінок, які принесли величезні жертви і врятували Європу від трагедії. Одразу після прем’єри мережа вибухнула схвальними відгуками, а серіал отримав рекордно високі оцінки глядачів. 

Зйомки серіалу Чорнобиль проходили в Литві, Києві та Київській області. Цікаво, що Прип’ять у серіалі — насправді місто Вільнюс.