Прем’єра серіалу Чорнобиль на 1+1 стала найкращою програмою червня на українському телебаченні

Дивись на 1+1 сенсаційний серіал про жахливу катастрофу.

Поділитися:

Учора, 18 червня, на 1+1 відбулася українська телепрем’єра сенсаційного серіалу Чорнобиль. Загальне охоплення аудиторії продукту склало майже 5 мільйонів телеглядачів (4+ Україна). Проект пройшов з високими показниками телеперегляду та зі значним відривом випередив програми на інших телеканалах.

Фото: кадр із серіалу Чорнобиль

Телеканал 1+1 отримав ексклюзивне право на показ проекту Чорнобиль в Україні ще до його показу на НВО. Прем’єра серіалу про українську трагедію, що сколихнула світ, стала найкращою програмою червня за аудиторією 18-54 (Україна) і 18-54 (50 тис.+) серед усіх телеканалів України. Показ першої серії пройшов із рейтингом 4.5% та часткою 18.6% за аудиторією 18-54 (Україна) та 4.2% і 17.2% за аудиторію 18-54 (50 тис.+). Під час показу другої серії показники зросли – 5,8% та 20,8% за 18-54 (Україна) і 5,4% та 20,9% за 18-54 (50 тис.+). Серіал Чорнобиль став лідером слоту за аудиторіями 18-54 (Україна) та 18-54 (50 тис.+). Загальне охоплення глядачів склало 4,9 мільйонів осіб (4+ Україна).

Фото: кадр із серіалу Чорнобиль

Після показу проекту на 1+1 у мережі піднялася нова хвиля обговорень серіалу та Чорнобильської трагедії – користувачі зазначають значущість проекту, діляться емоціями та спогадами про вибух на ЧАЕС: «Важкий та геніальний серіал. Акторам, гримерам, сценаристу й режисеру можна одразу вручити Оскар. Дивитися без сліз та болю неможливо»; «Катастрофа століття! Наслідки якої тільки починаємо поглинати»; «Біленькі автобуси з синіми смугами, які вивозили людей із Прип’яті, на такому працював мій дід Василь, наче його там і побачила…».

Фото: кадр із серіалу Чорнобиль

Зазначимо, що показ серіалу на 1+1 продовжується – сьогодні, 19 червня, о 20:45 вийдуть 3 та 4 серії, а 20 червня – 5, фінальна.

Нагадаємо, раніше українські зірки поділились думками та враженнями від серіалу Чорнобиль.

Більше про сенсаційний серіал читай за посиланнями:

1. Вигадка та реальність: Наскільки достовірний Чорнобиль від HBO

2. Жахлива правда: 6 причин, чому ти точно захочеш подивитись Чорнобиль від НВО

3. Чи буде продовження гучного серіалу Чорнобиль від HBO

4. Ціна визнання: Чому Чорнобиль став найкращим серіалом сучасності

5. Американський серіал про Чорнобиль став найретинговішим в історії кіно