Фільм Алана Бадоєва та “1+1 Україна” “Довга доба” покажуть у Великій Британії

Довга доба
Фільм “Довга доба” Алана Бадоєва та “1+1 Україна покажуть у Великій Британії

Відеоплатформа “Planet Knowledge” придбала права на трансляцію фільму “Довга доба”.

Поділитися:

Британське агентство з продажу контенту Videoplugger придбав права та розпочав трансляцію документального фільм Алана Бадоєва та “1+1 Україна” "Довга доба. Фільм був придбаний в угоді з OnDemand 365 для безкоштовної телевізійної платформи у Великобританії.

Платформа OD365 - це канал, який транслює контент у різних жанрах, включаючи культуру, історію, науку, природу, подорожі та інше. Платформа має понад 1200 годин преміальних документальних фільмів у високій чіткості.

«Ми пишаємося тим, що підтримуємо наших українських партнерів, телеканал «1+1 Україна», з їхнім документальним фільмом «Довга доба». Трансляція на «Планеті Знань» означає, що голос українського народу почує ще більше людей. Цей документальний фільм є важливим звітом прямо з війни, яка все ще вирує, - каже керівник платформи Ебба Ерікссон.

Довга доба

"Довга доба" - це унікальна документальна драма, створена на основі 200 годин відеоматеріалів, знятих самими українцями на їхні смартфони у всіх куточках України під час повномасштабного вторгнення включаючи окуповані території.

Фільм показує події в Україні та те, як змінилося життя та фотогалереї на телефонах українців з 24 лютого 2022 року, після повномасштабного вторгнення російських військ. Кожна історія у цьому фільмі - це матеріали, які українці зняли на свої гаджети. Це унікальне свідчення про трагічні події та злочини росії очима українців, яке має побачити та відчути весь світ, аби ніхто ніколи не міг переписати нашу історію.

Алан Бадоєв"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Фільм Алана Бадоєва та 1+1 Україна «Довга Доба» показали в Раді Європи

“Я була в сльозах і пережила великий спектр емоцій”: Олена Зеленська про фільм Алана Бадоєва “Довга Доба”

Фільм “Довга Доба” Алана Бадоєва та «1+1 Україна» переміг на фестивалі документального кіно Cinema for Victory

Новини по темі