“Мені дуже боляче, що мами вже немає, але я радію, що вона вже пішла”: Алан Бадоєв дав велике інтервʼю Олексію Суханову

Довга доба
Алан Бадоєв дав велике інтервʼю Олексію Суханову про Довга Доба

В інтерв'ю Олексію Суханову Алан Бадоєв поділився подробицями роботи над проєктом "Довга Доба" та спогадами про маму.

Поділитися:

На YouTube-каналі «Говорить Суханов» вийшла 2 частина ексклюзивного інтерв’ю режисера та продюсера Алана Бадоєва. Нещодавно режисер закінчив роботу свого життя - спільний з телеканалом “1+1 Україна” документальний проєкт “Довга Доба”. Ця документальна стрічка - це капсула часу, яку звичайні українці наповнили, а велика команда Алана Бадєва назавжди заклала. Це унікальне свідчення трагічних подій і злочинів росії очима героїв. Документальний проєкт показує зафільмовані кадри нашого сьогодення, історію, яку вже ніхто не зможе переписати. В інтерв’ю режисер відверто розповів про складнощі роботи над стрічкою та про найважливішу мету, яку ставила перед собою команда.

“Наш проєкт виходить у всеукраїнський широкий прокат в лютому. Це буде перша документальна стрічка, яку ми покажемо разом з Multiplex у всіх кінотеатрах України одночасно. З самого початку  ми вирішили, що всі гроші, які, дасть бог, ми зберемо, мають піти на військових. Кожен кінотеатр буде збирати кошти на конкретну людину. Я хочу, щоб люди йшли в кіно і замість постерів бачили обличчя людини, для якої ми збираємо зал. На збір піде 100% від продажу квитків. Це наша найголовніша мета. Моя мрія, щоб люди йшли в кіно не просто побачити фільм, а відчути один одного та побути разом” , - розповів Алан Бадоєв.

Алан Бадоєв та Олексій Суханов

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Якщо ти не на фронті, то роби щось таке, щоб ти собі це пробачив”: Алан Бадоєв дав велике інтервʼю Олексію Суханову

Також режисер поділився своїми думками з приводу людей-прихильників “руського миру”, людей, які досі дивляться російське телебачення, слухають російську музику та не залишили теплих спогадів про радянський союз.

“Відповідь дуже проста. Зрозуміти, пробачити і забути про них. Думки та вподобання цих людей вже лишають їх осторонь від справжнього життя. Ці люди не одужають. Вони не будуть мати ніякого впливу на наше суспільство. Процеси, які вже відбуваються, вектором яких є Україна і формування всього українського, не зупиняться. І ті люди, які не будуть цього бажати, просто залишаться позаду”, - наголосив Бадоєв.

Алан Бадоєв та Олексій Суханов

Алан Бадоєв також торкнувся важких спогадів про маму, яка померла у 2022 році. Режисер відверто розповів про стосунки з мамою, про останні моменти просвітлення та про свої страхи.

“Я не боюсь померти, я дуже переживаю, що можу щось не встигнути. Своїм дітям я завжди кажу, якщо станеться таке, що я не зможу нормально себе відчувати і бути самостійною одиницею - це тільки евтаназія. Це вирішений для мене факт. Я ніколи не хочу провести жодного дня, як моя мама. Для мене це жахливо. Мені дуже боляче від того, що мами вже немає, але я радію, що вона вже пішла”, - зі сльозами на очах розповів режисер.

Про доньку та сина, про творчість під час війни, ставлення до церкви, про інклюзивних людей та чи можна нав’язувати мову силою дивіться на YouTube-каналі «Говорить Суханов».

Новини по темі