3 виступи Оксани Мухи на Голосі країни-9, від яких перехоплює подих

Голос країни
Виступи Оксани Мухи на Голосі країни 9 (відео)

Чарівні пісні у виконанні «реінкарнації Квітки Цісик».   

Поділитися:

До прямих ефірів Голосу країни-9 пройшли лише кращі з кращих — по чотири учасники від кожного тренера. Вже цієї неділі талановита Оксана Муха з команди Dan Balan змагатиметься за право йти далі. Саме час пригадати шлях виконавиці на проекті.

Для сліпих прослуховувань Оксана Муха обрала пісню свого кумира Квітки Цісик — Де ти тепер. Цікаво, що обидві артистки мають не лише дуже схожі голоси, а й багато спільного в житті. Обидві скрипальки, мають сестер-піаністок і обидві мають синів. Співпадають навіть комплекція та розмір ноги!

З дитинства Оксана захоплюється творчістю співачки, а народна артистка України Ніна Матвієнко назвала її «реінкарнацією Квітки Цісик». Відтоді Оксана вбачає свою місію в тому, щоб прославляти її пісні та доносити їх до якомога більшої кількості слухачів.

Своїм виступом учасниці вдалося розвернути крісла двох тренерів — Потапа і Dan Balan.

На етапі боїв разом з Оксаною Мухою співав Михайло Дімов. Вони виконали пісню В темну нічку, але тренер учасників Dan Balan вирішив дати шанс саме Оксані.    

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3 чуттєві виступи Девіда Аксельрода, що змушують серце битися частіше

Втретє на Голосі країни-9 Оксана Муха виступала з композицією Шуміла ліщина та захопила грою на скрипці. У черговий раз талановите виконання української пісні відкрило їй шлях далі.    

Нагадаємо, прямі ефіри Голосу країни-9 відбудуться 7, 14 та 21 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оксана Муха: Я відчула зі своїм тренером дивний зв'язок

Новини по темі