Щастя бути удвох: Переможець «Голосу країни» Сергій Лазановський|RIDNYI з молодою співачкою заспівали про кохання на відстані

Голос країни
Переможець Голосу країни Сергій Лазановський заспівав про кохання на відстані: прем'єра Щастя бути удвох

Переможець «Голосу країни» Сергій Лазановський | RIDNYI презентує лірично-романтичну композицію.

Поділитися:

Український співак, переможець «Голосу країни» Сергій Лазановський | RIDNYI презентує лірично-романтичну композицію та відеокліп «Щастя бути удвох» з молодою співачкою RODZYNKA. 

Ця пісня – присвята усім закоханим, які з різних причин розділені кілометрами. За словами виконавців, вона знайде відгук у серці кожного українця, адже мільйони родин та пар через повномасштабне вторгнення росії на територію України перебувають у розлуці.

«Ми живемо у такий час, коли потрібно цінувати кожну хвилину, годину та прожитий день. «Щастя бути удвох» - це наше  переосмислення ситуації, у якій опинились мільйони українців. Скільки жінок чекають своїх чоловіків з фронту, моляться за них та мріють про той день, коли зможуть їх побачити. Скільки родин розділені сотнями та тисячами кілометрів, проте вони вірять, що обов’язково возз’єднаються знову. Незабаром День усіх закоханих і ми б хотіли цією роботою подарувати крапельку ніжності та любові усім, хто у цей день не разом», - зазначила RODZYNKA.

Своєю чергою Сергій Лазановський підкреслив, що попри відстань, зараз кожний відчуває кохання більш гостро, ніж це було раніше, у мирний час.

«Події, які ми наразі проживаємо, показали кожному, що найцінніше щастя, яке може бути в нашому житті – це бути поруч з тією людиною, яку ти дуже сильно любиш або з тими людьми, які є дуже важливими у твоєму житті. На правду, відстань не має значення. Зараз у людей більше загострилось почуття кохання одне до одного. І навіть, знаходячись далеко, вони все одно кохають, щиро та по-справжньому. Тому, неважливо де, Париж, Мілан чи Барселона, важливо відчувати одне одного. Співпраця з RODZYNKA була неймовірно приємною», - підкреслив співак.

У новій відеороботі виконавці хотіли показати життя двох закоханих, які, попри розлуку кілометрами, бережуть теплоту своїх почуттів. Однією з локацій кліпу став готель у гірській місцевості, який завдяки дизайну перетворився та справжню сучасну залу очікування вокзалу. Окрім того, відеоробота наповнена сценами, знятим одним кадром та цікавим режисерським задумом. 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю