Віра Кекелія та Роман Дуда презентували чуттєвий кліп

Голос країни
Віра Кекелія та Роман Дуда презентували кліп

Насолоджуйтесь довгоочікуваним кліпом на пісню «Тобі»!

Поділитися:

презентували довгоочікуваний кліп на спільну пісню «Тобі», яку виконавці випустили до першої річниці весілля.

У кліпі Віра і Роман Дуда зіграли пару, яка, перебуваючи в одному будинку, не бачить один одного. Герої заглиблюються у свій внутрішній світ, поки випадковий дотик не змінює їхнє життя, даючи шанс на щастя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Віра Кекелія та Роман Дуда розповіли про поповнення в сім’ї

«Через історію в кліпі ми хотіли донести ідею того, що часто люди живуть, не помічаючи інших. Переживаючи свої невдачі, сумніви, концентруючись лише на собі, ми часто втрачаємо можливість стати щасливішими, зустріти «свою» людину і змінити власне життя. А потрібно лише відкритися світові і навчитися помічати прекрасне навколо себе», - говорить співачка VERA KEKELIA.

Зйомки кліпу проходили в мальовничих українських Карпатах серед гір і барвистого осіннього лісу. DUDA зізнався, що знімальній групі довелося долати складні погодні умови і сильний холод:

«Пейзажі високо в горах були просто приголомшливими. Такого раніше я не бачив ніколи. Але тумани, ожеледиця вранці і холод ускладнювали зйомки. Найскладнішими були сцени у воді. При температурі повітря 2-5 градусів ми знімали в крижаному гірському водоспаді. Потрібно було перебувати там до 20 хвилин. Чесно, зуб на зуб не попадав, і навіть гідрокостюм не допомагав».

Режисером-постановником кліпу виступила Леся Подолянко, оператор - Євген Усанов. Автором тексту і музики композиції є DUDA.

Виконавці також розповіли про долю золотої рибки, яку також видно у кліпі. 

«Рибка, яку Віра годує в кліпі, жива і здорова. Ми дуже переживали за неї через холод, але вона цілою і неушкодженою повернулася до зоомагазину», - каже DUDA.

Нагадаємо, вчора у фіналі проекту «Танці з зірками» («1+1») VERA KEKELIA і DUDA розчулили глядачів і користувачів мережі чуттєвим виконанням пісні «Тобі», під яку балетна пара Катерина Кухар та Олександр Стоянов виконали ніжний контемп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я мріяла про пластичну операцію», – Віра Кекелія

Новини по темі