Вокальні батли в команді Івана Клименка: хто пройшов у нокаути "Голосу країни-13"

Голос країни
Голос країни-13: стали відомі всі учасники команди Івана Клименка на нокаути

Які учасники команди Івана Клименка пройшли у нокаути "Голосу країни-13"?

Поділитися:

На телеканалі "1+1 Україна" показали п'ятий епізод європейського сезону "Голосу країни-13". Новий сезон виробляється у Польщі за підтримки польського суспільного мовника TVP. Він покликаний підтримати український народ, який демонструє силу свого духу та талант по всьому світові. Цього разу легендарні червоні крісла проєкту посіли суперзірки та справжні музичні профі Юлія СанінаАртем ПивоваровІван Клименко та DOROFEEVA. Дивіться "Голос країни" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1 Україна".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як починав свій музичний шлях та хто був першим клієнтом: тренер "Голосу країни-13" Іван Клименко пригадав свої перші кроки як сонграйтера та продюсера

Хто пройшов у нокаути в команді Івана Клименка

►Анастасія Чабан

У вокальних батлах у команді Івана Клименка на сцені разом заспівали Анна Корченова, дует NeYada та Стася Чабан. Іван Клименко об’єднав саме цих учасників, адже всі вони співають український фольклор. Обираючи, хто пройде далі, Іван Клименко зізнався, що ставить на того, хто має шанс дійти до фіналу. Тому він обрав Анастасію Чабан.

►Олександра Ройко та Ольга Щербак

Іван Клименко об'єднав для вокальних батлів Андрія Засіка,  Олександру Ройко та Ольгу Щербак, які виконали хіт сучасного українського співака ADAM - "Повільно". Продюсер одразу попрощався з Андрієм, а от дівчатам запропонував створити дует, і разом виступити в нокаутах. Учасниці пристали на таку пропозицію Івана Клименка та на нокаутах виступатимуть новоствореним дуетом. 

► Єлизавета Шафорост

Юлія Белей та Єлизавета Шафорост заспівали хіт Ріанни, втім їх виконання не вразило ані тренерів-конкурентів, ані радників Івана Клименка. Однак продюсер вирішив дати шанс Лізі виступити у нокаутах, оскільки вірить у її потенціал. 

►Вероніка Коваленко

Олександра Полугяй та Вероніка Коваленко виконали минулорічний хіт - пісню із серіалу "Венздей", яку співала Lady Gaga. Це був один із найпотужніших виступів у команді Івана Клименка. Тренер обрав на нокаути Вероніку Коваленко.

Дивіться "Голос країни-13" щонеділі о 21:00 на 1+1 Україна та на платформі Київстар ТБ. Крім того, подивитися проєкт можна на MEGOGO та ОТТ-платформах на території України. Повні випуски програми будуть доступні на офіційних сайтах каналу 1+1 та "1+1 video" по закінченню кожного епізоду (для території України) та на YouTube-каналі "Голосу країни".

Дивіться повні випуски "Голосу країни" на сайті 1+1 за посиланням.

Стежте за «Голосом країни» у соцмережах:

Facebook
Instagram

Новини по темі