Голос країни

Голос країни

Програма
Програма

Голос України звучить у Європі! 13 європейський сезон «Голосу країни» вироблявся у Польщі за підтримки польського суспільного мовника TVP. Він покликаний підтримати український народ, який демонструє силу свого духу і талант по всьому світу. «Голос країни-13» об’єднує українців з усіх куточків світу на знімальному майданчику у Польщі.

Тренерами “Голосу країни-13” стали: self-made артистка Юлія Саніна, зірка номер 1 в Україні - Артем Пивоваров, музичний продюсер, співзасновник лейблу ENKO Іван Клименко та обличчя сучасної музики та тренерка-переможниця “Голосу країни-11” - DOROFEEVA.

У 13 сезоні у “Голосі країни” вперше з’явивився саундтрек, який звучить голосами тренерів нового сезону. Продюсером треку став сонграйтер, співзасновник лейблу ENKO і тренер-дебютант Іван Клименко.

 

Показати більше
Соціальні мережі:
Голос країни 13 сезон 1 випуск. Вибір наосліп

На телеканалі 1+1 відбулася грандіозна прем’єра 13 сезону вокального шоу "Голос країни". Сезон вироблений у Польщі за підтримки одного з найпопулярніших польських мовників. Він покликаний підтримати український народ, який демонструє силу свого духу і талант по всьому світу. Голос країни-13 об’єднає українців з усіх куточків світу на знімальному майданчику у Польщі. Тренерами “Голосу країни-13” стали: self-made артистка Юлія Саніна, зірка номер 1 в Україні – Артем Пивоваров, музичний продюсер, співзасновник лейблу ENKO Іван Клименко та обличчя сучасної музики та тренерка-переможниця “Голосу країни-11” – DOROFEEVA. Хто дивував у першому випуску – дивіться.

Новини

Новини проєкту