Перетворимо проблеми на план дій: на "1+1 Україна" стартує новий сезон “Говорить вся країна"

Говорить вся країна
19:30
Пн-Чт
Перетворимо проблеми на план дій: на "1+1 Україна" стартує новий сезон “Говорить вся країна"

Дивіться прем'єру нового сезону "Говорить вся країна" на "1+1 Україна".

Поділитися:

Вже 28 серпня о 19:30 на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться прем’єра нового сезону суспільно-важливого ток-шоу “Говорить вся країна”, яке має на меті розібратися в резонансних справах та перетворити проблеми на план дій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Телеканал "1+1 Україна" продовжує збір історій для токшоу "Говорить вся країна"

У понеділок телеглядачі побачать одразу 2 прем’єрних епізоди проєкту “Говорить вся країни”. Один із них розповідає про опікунську аферу. В програмі покажуть історію двох дітей дев’ятирічної Олі та п’ятирічного Тимофія, мати яких позбавили материнських прав. Опікунство над дітьми взяла бабуся, але нещодавно її не стало. Бабуся залишила у спадок дітям 3 квартири на одеському узбережжі. Після похорону пороги соціальної служби почав оббивати батько дітей, який кілька років тому покинув їх. Одразу з’явилась і мати, яку три роки тому позбавили материнских прав. В той час хрещений хлопчика взагалі вже переїхав в одну з квартир і став тимчасовим опікуном, що обурило усіх учасників історії.

“Враховуючи реалії сьогоднішнього дня на час бойових дій до законодавства внесли пункт, що хрещений або хрещена можуть стати опікунами дітей”, - каже юристка Наталія Ібрагімова. 

До студії проєкту завітає батько дітей, мати, а також керівник одеської службі по справах дітей.

Говорить вся країна

Під час програмі експерти проєкту розкажуть, як вберегти себе та дітей від подібних випадків. З ким залишаться діти, та чи відберуть у них квартири стане відомо незабаром.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від історій до реальних змін: як "Говорить вся країна" допомагає трансформувати життя українців

Другим епізодом стане програма, в якій розглянуть резонансну справу на Вінниччині. Місцевий екс-депутат, а нині фермер взяв у рабство робітника свого господарства на ім’я Сергій, який працював у нього з дружиною більше року. Після того, як депутат сказав, що хоче звільнитися, місцевий фермер прив’язав чоловіка на 14-кілограмовий ланцюг з кайданками і тримав його майже добу в маленькому сараї. Вранці чоловік зміг викрутити гвинт з конструкції та втік з ланцюгом у руках. Сергій пройшов майже 5-кілометрів, згодом він зупинив автівку і попросив перехожого викликати поліцію.

Дивіться прем'єру ток-шоу “Говорить вся країна” 28 серпня о 19:30 на телеканалі “1+1 Україна”. 


Нагадаємо, кожен телеглядач може поділитися власною історією і стати частиною нового сезону ток-шоу на “1+1 Україна”. Для того, щоб ваш життєвий досвід був почутим, потрібно заповнити анкету, або зателефонувати на гарячу лінію +38 (044) 490 70 38 детально описати події, які сталися з вами і вашою родиною, поділитися фотографіями або відеоматеріалами. Жодна історія не повинна бути забутою у такий складний час, адже  місія токшоу “Говорить вся країна” - віднайти правду та встановити справедливість в найскладніших життєвих ситуаціях, навіть в умовах воєнного часу.

Посилання на збір історій: https://gvk.1plus1.ua

Більше подробиць читайте на сайті: https://1plus1.ua
 

Новини по темі