Телеканал "1+1 Україна" продовжує збір історій для ток-шоу "Говорить вся країна"

Говорить вся країна
19:30
Пн-Чт
Говорить вся країна: телеканал 1+1 Україна продовжує збір історій — 1+1

Триває збір історії для проєкту.

Поділитися:

У новому токшоу на телеканалі "1+1 Україна" "Говорить вся країна" у форматі журналістського розслідування автори проєкту розкривають деталі подій, які викликали суспільний резонанс. Кожний випуск будується довкола однієї історії із життя героя проєкту. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Я відкидаю можливість для України робити крок на зустріч рф", – Олексій Суханов, ведучий токшоу «Говорить вся країна» на телеканалі 1+1 Україна

Телеканал "1+1 Україна" продовжує збір історій для ток-шоу “Говорить вся країна”, ведучим якого став відомий тележурналіст Олексій Суханов. Відтепер кожен телеглядач може поділитися власною резонансною історією і стати частиною нового проєкту на 1+1 Україна. Для того, щоб ваш життєвий досвід був почутим, потрібно заповнити анкету, детально описати події, які сталися з вами і вашою родиною, поділитися фотографіями або відеоматеріалами. Жодна історія не повинна бути забутою у такий складний час, адже  місія токшоу “Говорить вся країна” — віднайти правду та встановити справедливість в найскладніших життєвих ситуаціях, навіть в умовах воєнного часу.

► Посилання на збір історій.

► Також з 21 березня працює гаряча лінія за номером (044) 490 70 38, де можна ділитися своїми історіями.

Для того аби "1+1 Україна" був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Дивіться токшоу "Говорить вся країна" з понеділка по четвер о 19:30 на телеканалі "1+1 Україна" або на ютюбі.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю