10 фактів про Dzidzio, які вас здивують

Чому співак не п'є молока та чи зголить коли-небудь бороду.

Поділитися:

До Дня Конституції та Дня молоді телеканал 1+1 покаже телеверсію концерту популярного українського співака DZIDZIO SUPER-PUPER, який відбувся 26 травня на Арені Львів. Виступ став першим у рамках масштабного туру Україною, що налічує 70 концертів.

Дивіться концерт 28 червня о 22.15 в ефірі 1+1. А поки познайомтеся з популярним виконавцем ближче...

1. Михайло Хома почав читати по складах у 2 роки і 3 місяці.

2. Улюблений торт Dzidzio – «андрути» (вафельні коржі, перемазані згущеним молоком). Смаколик йому дарувала мама.

3. Перша робота Михайла – тримісячна служба на митниці на пропускному пункті Краковець. Тоді він вирішив, що ця робота йому не до душі й почав займатися музикою.

4. Слова «Галька має Степана» в пісні «Я і Сара» невипадкові. Це справжні імена мами і тата Dzidzio.

5. Сценічне ім'я Михайло обрав на честь дідуся по маминій лінії. Його, поляка за національністю, звали Маркуль Ян Казимирович, а в селі його звали Дзідзьо.

6. Співак не п’є , вважаючи, що це дитячий продукт: «Дорослі повинні визначитися і їсти або траву, або м'ясо».

7. Другом дитинства Михайла Хоми був Андрій Кузьменко (Кузьма Скрябін). Саме він і написав першу пісню Dzidzio – «Ялта».

8. Фільм DZIDZIO Контрабас, у якому Хома зіграв головну роль, став переміг у номінації Вибір глядача на премії Золота Дзиґа.

9. Уперше співак показав свою маму на концерті DZIDZIO SUPER-PUPER у Львові. На сцену Галина Янівна Хома з’явилася під час виконання пісні «Я їду до мами». Жінка, яка вже 15 років проживає у Португалії, зі сцени подякувала шанувальникам за любов та повагу до її сина. 

10. На запитання журналістів, чи планує Dzidzio зголити бороду, співак відповів: «Ні! Я ж не нудист! Я голим ходити не люблю!».

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю