1 вересня на ПЛЮСПЛЮС відбудеться премʼєра патріотичного мультсеріалу «Україна. Нескорені міста»

На ПЛЮСПЛЮС 1 вересня покажуть новий мультсеріал Україна. Нескорені міста

Проєкт розповідатиме дітям про героїчні українські міста.

Поділитися:

У перший день нового навчального року, 1 вересня, на глядачів телеканалу ПЛЮСПЛЮС очікує велика телевізійна премʼєра мультсеріалу власного виробництва – патріотичного проєкту «Україна. Нескорені міста».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де дивитися європейський сезон "Голосу країни-13": прем'єра на "1+1 Україна"


Відео анонсу:


Новий анімаційний проєкт розповідатиме про українські міста, які постраждали під час війни рф в Україні. Зокрема, у захоплюючих 5-хвилинних епізодах йтиметься про історичні пам'ятки в контексті сучасної реальності, створюючи паралель між героїчним минулим і сьогоденням. У першій частині кожного епізоду головні герої мандрують містами, допомагаючи малечі зануритись у захоплюючий світ української історії та відчути героїзм минулого. У другій частині, у легкій і доступній для дітей формі, уникаючи чутливих зображень, показано реалії нанесеної шкоди українським містам та культурним пам’яткам.

Зазначимо, що мультсеріал створений у форматі 2D, за допомогою техніки комп'ютерної перекладки у програмі Toon Boom harmony. За словами творців проєкту, використання 2D анімації дозволило зробити розмову про складні речі менш болісною і навіть терапевтичною, що є важливим моментом при створенні контенту для дитячої аудиторії.

Проєкт «Україна. Нескорені міста» призначений для дітей віком від 6 до 12 років, а також для батьків, вчителів та всіх, хто прагне навчити молодше покоління цінувати культурну спадщину та пам'ятати історію України. Більше того, анімація має бути цікавою та пізнавальною й для іноземного глядача, адже розповідає про внесок України в культурну та наукову спадщину світу, а також про героїчний спротив українців під час війни з росією.

«Створювати анімаційні серіали й до великої війни було складним завданням, особливо якщо необхідно швидко реагувати на зміни та транслювати подієвий контент. Адже розробка мультсеріалів – це дуже тривалий процес, який складається з багатьох етапів. Однак, маючи великий досвід в цій ніші, ми з командою ПЛЮСПЛЮС намагаємося оперативно реагувати на запити аудиторії та пропонувати актуальний і потрібний в реаліях сьогодення контент. «Україна. Нескорені міста» – саме такий проєкт, який розповідає про героїзм українських міст в цій війні, про культурне надбання та традиції і як важливо все це зберегти для наступних поколінь. Наша місія як телеканалу за ці півтора надскладні роки трансформувалася, тож розповідати дітям про війну, знаходячи потрібні слова та інструменти – одне з наших важливих завдань до Перемоги і після неї», – коментує Іванна Найда, генеральна продюсерка ПЛЮСПЛЮС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми намагалися зробити флюорографічний знімок кожної проблеми, аби розгледіти її з усіх сторін”: Олексій Суханов ексклюзивно розповів про прем’єру токшоу “Говорить вся країна”


Побачити перший епізод «Україна. Нескорені міста» можна буде вже 1 вересня, у п’ятницю, о 19:30 на телеканалі ПЛЮСПЛЮС. Зокрема, наступні епізоди мультсеріалу дивіться у будні о 19:30. Не пропускайте прем’єри та продовження улюблених мультсеріалів на телеканалі ПЛЮСПЛЮС. Підписуйтеся на сторінки телеканалу у соціальних мережах instagram і facebook, щоб слідкувати за анонсами, новинами ПЛЮСПЛЮС та подіями у світі анімації.
 

Новини по темі