3 знаки зодіаку, яких чекає весілля в липні 2023

Три знаки зодіаку, яких чекає весілля в липні 2023 — 1+1
Pexels

Яким знакам зодіаку пророкують весілля в середині літа?

Поділитися:

Анжела Перл поділилася астрологічним прогнозом на липень 2023 для всіх знаків зодіаку по днях. Хто вийде заміж у липні 2023?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на липень 2023 для всіх знаків зодіаку від Анжели Перл: чиє життя кардинально зміниться у середині літа

Рак

Повний місяць 3 липня пройде в 7 домі партнерства, стосунків, співпраці, контактів, знайомств і шлюбу. Повний місяць висвітлює щось про когось у вашому житті. Ви побачите людину такою, якою вона є. Можливі результати співпраці, підписання угоди, контракту або пропозиція руки і серця. Можливо, дозрієте на розрив стосунків або розлучення. Повний місяць прояснює ситуацію і показує правду щодо інших людей.

Повний гороскоп на липень для Рака від Анжели Перл читайте за посиланням.

Козерог

3 липня Повний місяць у вашому знаку Козерога. Може змінитися ваша роль соціумі, може змінитися статус, прізвище. ви можете приймати рішення про ваші стосунки.

17 липня Молодий місяць у вашому 7 будинку гороскопа, це сектор шлюбу, відносин, партнерства. Романтичні знайомства, нові стосунки добре розпочинати з 17 липня до 22 липня. 

Повний гороскоп на липень для Козерога від Анжели Перл читайте за посиланням.

Водолій

24 липня Сонце входить у ваш 7 дім гороскопа, що посилює вплив на стосунки, шлюб і ділових партнерів. 23 липня Венера, планета любові, краси, грошей і комфорту, починає свій ретроградний рух, який триватиме до 4 вересня. Це відбувається у вашому 7 домі, який пов'язаний зі стосунками, партнерством і шлюбом. Цей час може бути сприятливим для відновлення стосунків, примирення. 

Повний гороскоп на липень для Водолія від Анжели Перл читайте за посиланням.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю