5 найкращих серіалів 2018 року

Найкращі серіали 2018 року

Список серіалів, які ви могли пропустити.

Поділитися:

Оскільки 2018 рік добігає кінця, пропонуємо пригадати серіали, які нам найбільше запам’яталися. Ці історії змушували нас хвилюватися, захоплюватися, сумувати й радіти одночасно. До вашої уваги ТОП-5 найкращих серіалів 2018 року, які вам варто побачити!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 серіалів, які повинна подивитися кожна жінка

ШКОЛА. НЕДИТЯЧІ ІГРИ 

Цієї осені вони прийшли до школи майже дорослими. Їхнє кохання не знає правил. Улюблені герої повернулися з літніх канікул, які були сповнені великими таємницями та серйозними проблемами. Чи зможуть учні з ними впоратися? 

РІВЕРДЕЙЛ 

Популярна американська підліткова драма розповідає про життя учня старших класів Арчі Ендрюса та його друзів. Усі вони проживають в одному з найбезпечніших містечок під назвою Рівердейл. Після неочікуваного вбивства молодого місцевого хлопця, Арчі та його товариші поринають у таємниці міста, яке більше ніколи не здаватиметься їм безпечним. 

ДВІ МАТЕРІ 

Серіал Дві матері розповідає історію двох молодих жінок, Марти та Зої, долі яких назавжди пов’язала смерть близької людини. Марта – наречена, а Зоя – сестра загиблого талановитого хлопця Сергія. Неспроможна пережити смерть коханого, вагітна Марта втрачає їхню дитину та згодом дізнається про страшний діагноз – безпліддя. До того ж, Зоя вважає Марту винною у смерті брата та прагне помститися за це. З часом доля знову переплітає у химерний вузол життя дівчат.

ГОСТРІ ПРЕДМЕТИ 

Журналістка Камілла Прікер повернулася у своє рідне місто, аби написати статтю про нещодавнє вбивство місцевої дівчини. Така публікація повинна допомогти Каміллі змінити свою журналістську кар’єру на краще. Однак повернення Камілли додому несе за собою болючі сліди минулого - погані стосунки з мамою. Намагаючи розслідувати вбивство, Камілла потоне у власних страхах і проблемах. 

ПАТРІК МЕЛРОУЗ 

Це історія про молодого чоловіка Патріка Мелроуза, який намагається забути своє жахливе минуле. Жорстокість батька та пияцтво матері змусили хлопця страждати, і тепер він намагається побороти свою темну сторону і стати хорошим татом і чоловіком. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 турецьких серіалів про стосунки мами і доньки

Новини по темі