UA RU

"Я читаю розповіді дітей про війну і плачу потайки, щоб сини не бачили", — Катя Осадча поділилася фото дівчинки, якій мама на спині написала контакти

©© Instagram/kosadcha

Ця фотографія змушує кров стигнути в жилах і показує весь жах війни, яку почала росія проти України.

Жорстокі вбивства російськими окупантами цивільних мешканців України жахають, тому батьки всіма силами намагаються врятувати найдорожче — зберегти дітям життя. 

Ведуча "Світського життя" Катя Осадча поділилася зворушливою фотографією: на спині у маленької дівчинки Віри мама написала її ім'я та контакти, на випадок, якщо мама не виживе. Ведуча зізналася: читає розповіді дітей про війну і плаче потайки, щоб сини не бачили. Вона впевнена, що батьки не мають показувати своїм дітям, що щось не так, але діти все одно все по-своєму розуміють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Катерина Осадча поділилася останнім фото перед війною та розповіла, як пройшло її 23 лютого: "Я ніколи не забуду цей вечір"

Катя Осадча в дописі пише:

Боже, як нам пережити все це? Як нам, коли настане мир, знову бути як раніше щасливими у своїх родинах, якщо сотні маленьких ангелів більше не будуть бігати й радіти дощу і калюжам, а батьки будуть все життя нести цей біль?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведуча 1+1 Катя Осадча ініціювала створення Telegram-каналу з пошуку дітей: як це працює

Ведуча впевнена: світ не має закривати очі на цей жах, який нам влаштувала росія:

Це має закінчитися… Але ми не пробачимо, і відчуття люті та жага помсти буде з нами до кінця днів.

До речі, зараз волонтери, разом з Костянтином Грубичем, об'єднали зусилля для передачі гуманітарної допомоги на Київщину. Дивіться сюжет: 

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю