Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Богдан Юсипчук відповість на запитання шанувальників під час онлайн-конференції

Сьогодні Містер світу дасть лайв-інтерв'ю.

Хочете знати більше про життя улюбленого актора? Маєте питання? Хочете висловити свою думку? У вас є така можливість!

Як повідомляє 2plus2.ua, aктор серіалу "Ментівські війни. Харків" на 2+2, суддя шоу Модель XL, володар титулів «Містер Україна» та «Mister Sea World» Богдан Юсипчук відповість на усі питання глядачів у лайв-інтерв'ю 18 жовтня о 19.00. Трансляція проходитиме на сторінці Телеканалу 2+2 у Facebook. Тож, якщо ще не підписалися на сторінку, поспішайте, щоб не проґавити найцікавіше!

Свої питання лишайте під спеціальним постом на сторінці Телеканалу 2+2 у Facebook!

І заходьте 18 жовтня о 19.00 на онлайн-спілкування із актором Богданом Юсипчуком, щоб дізнатися більше про улюбленого актора!

Нагадуємо декілька цікавих фактів з біографії Богдана Ючипчука. Богдан народився 5 липня 1988 року в Косові Івано-Франківської області. Закінчив школу гри на бандурі та фортепіано, відвідував тренування з вільної та греко-римської боротьби, де за довгі роки тренувань здобув звання кандидата в майстри спорту. 6 травня 2018 року у перуанському місті Іло відбувся конкурс краси «Mister Sea World», де Богдан Юсипчук отримав титул найкрасивішого чоловіка світу. Фільмографія Богдана Юсипчука: актор знявся у ряді успішних українських телесеріалів. Серед найвідоміших: «Гвардія», «Ментівські війни. Харків» та «Одного разу під Полтавою».

2018-10-18
Топ новини
Новини
Новини