Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Чекай мене: Макс Барських оголосив благодійний тур Німеччиною

Частина коштів, зібрана з цих концертів, буде перерахована на потреби ЗСУ

Поділитися:

Після виступу на міжнародній конференції Billboard MusicCon в Лас-Вегасі, Макс Барських відвідає Німеччину в рамках туру на підтримку ЗСУ. Серія благодійних концертів отримала символічну назву «Чекай мене». 

Зазначимо, що це перші повноцінні виступи співака з початку війни. Рішення щодо майбутніх концертів Макса, за словами його продюсера Алана Бадоєва, було надважким, адже Барських не уявляє себе зараз на сцені і як відбудеться діалог з глядачем передбачити складно.

«Мало хто знає, але вже більше місяця наша команда докладала великих зусиль, щоб Макс знову міг вийти на сцену, адже саме у цьому його призначення. Але Максим категорично відмовлявся, аргументуючи це тим, що не може і не хоче співати, не відчуває сцени й не бачить в ній сенсу. Зміни залишили рани в середині та велику кількість питань до себе. Завдяки дієвим прикладам українських виконавців, мені вдалося переконати Макса зробити перший крок до сцени, до свого слухача. Я переконаний, це буде особливе спілкування», — коментує Алан Бадоєв майбутні виступи Макса. 

Барських

«Billboard MusicCon позаду. Я вдячний за можливість розповісти історію своєї країни американській аудиторії. Через два тижні я повернуся до Києва. Але перед цим я і моя команда дадуть шість благодійних концертів у Німеччині. Скажу чесно, я до останнього не знаю, яким вийде шоу. Я не розумію, яким буду я. Але обіцяю, що буду дуже відвертим. Я запрошую вас до діалогу. Нам потрібно сповідатися один одному і поділитися надією. Буду безмежно радий співати для вас. Разом ми зможемо допомогти нашим військовим. До зустрічі!» — написав на своїй сторінці в Instagram Макс Барських

Після туру Німеччиною на початку червня співак повернеться в Україну.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ"Українці ніколи не погодяться бути рабами", — Макс Барських розповів американському Rolling Stone про війну в Україні

26/05 - Дортмунд 
27/05 - Оффенбах 
29/05 - Берлін (Міжнародний благодійний телемарафон Save Ukraine – #StopWar)
30/05 - Беблінген 
03/06 - Ганновер 
04/06 - Гамбург

Новини по темі