Чи може росія повторити масові атаки, як 24 лютого (прогноз військового експерта Олега Жданова)

Чи може росія повторити масові атаки (прогноз військового експерта)
Pixabay/KELLEPICS

Жданов пояснив, чи може росія повторити масові атаки найближчим часом.

Поділитися:

Військовий експерт Олег Жданов розповів, чи має росія змогу та ресурси повторити масові атаки, які були 24 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що зміниться на фронті з настанням холодів (пояснюють військові експерти Олег Жданов та Олександр Коваленко)

"Так, чутки постійно ходять, що от-от росія повторить 24 лютого. У плані завдання ракетних ударів рф може повторити сценарій 24 лютого, але вже не в тій кількості, як було", — розповідає експерт. 

Військовий експерт також розповів, яка ситуація з військами рф, які перебувають на нашій території:

"Ми постійно, щодня, виносимо їхню логістику. Вона у них ускладнюється, їм потрібно везти нові запаси. Вони навіть не можуть остаточно сформувати корпус і кидають сюди у неповному складі, на 2/3 сформованими.  10 тисяч не зламає ситуацію навіть на одному оперативному напрямку. Подивимось ще, куди вони його потягнуть. Може до того часу вже потрібно буде проводити ротацію і виводити частину військ рф на відновлення боєздатності. Немає зараз тої чисельності, яка була спочатку (150-175 тисяк, які стояли на кордонах та заходити 24 лютого)".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогноз для України на наступні пів року та чому взимку не варто чекати "заморозки" війни (Олег Жданов в інтерв'ю ТСН)

Олег Жданов зазначив, що рф не може розпочати наступ на південному напрямку, там, де вони хотіли. Куди вони стягнути 25 тисяч військових:

"Так, там інтенсивні саме обстріли. Навіть були спроби проведення наступу на окремих ділянках, які були зупинені ВСУ". 

На сьогодні ударного угрупування, яке могло б прорвати нашу оборону, немає, запевняє військовий експерт:

"Головна наша задача — утримання оборони та перемелювання російської армії. У не вистачає людей на їх скриту мобілізацію. Щоб сформувати ударне групування, їм потрібно тисяч 50, щоб спробувати прорвати нашу оборону. На сьогоднішній день такого з сторони рф немає".

Чи може росія повторити масові атаки, дивіться пояснення:

Новини по темі