День Святого Миколая: Лідія Таран запросила українців стати чарівниками для маленьких пацієнтів лікарень

Здійсни мрію: Лідія Таран запрошує до перегляду благодійного блоку реклами на 1+1 у День Святого Миколая

Запрошуємо українців приєднатись до перегляду благодійної реклами задля дітей, які борються за життя і щасливе майбутнє!

Поділитися:

Стати Чарівником просто! Для цього потрібно лише переглянути рекламний блок на 1+1 у День Святого Миколая, у цієї неділі, 19 грудня, о 20:40. Кошти від рекламодавців за цей блок будуть передані телеканалом 1+1 до благодійного проєкту «Здійсни мрію» на допомогу маленьким пацієнтам лікарень.

Здійсни мрію Таран

Розмір суми залежить від телеглядачів: що більше людей подивиться рекламу, то більші рейтинги, а відповідно і тим більше коштів може виручити й передати на благодійність канал.

«Не завжди нам під силу здійснити велике чудо одужання, але ми можемо подарувати щастя, цілющу радість, допомогти в освіті та надихнути мрійників вірити в себе та своє майбутнє! І хай вони почнуть усміхатися, повернуть собі віру й надію, хай бачать радість навколо! Ця традиція триває вже дев’ятий рік поспіль. Продовжуймо творити дива разом! Вмикайте 1+1 у неділю, 19 грудня, о 20:40, дивіться блок благодійної реклами та допомагайте мрійникам!», — говорить кураторка проєкту «Здійсни мрію»,  ведуча ТСН Лідія Таран.

Благодійний проєкт «Здійсни мрію» стартував 29 квітня 2016 року, у Всесвітній день бажань. Його реалізують 1+1 media і ТСН спільно з благодійним фондом «Ти не один» і фондом «Крона». Кураторки руху — Лідія Таран і Олександра Лобода. Волонтерки — Неля Шовкопляс, Валерія Ковалінська.

Здійсни мрію

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як пройшла зворушлива зустріч першої ракетки України Еліни Світоліної з підопічними «Здійсни мрію»

За 5 років існування командою проєкту здійснено понад сотні грандіозних мрій маленьких пацієнтів лікарень! Серед них — створення реального Супермобіля, зустріч єдиним у світі роботизованим драконом Беззубиком, приліт вертольоту на подвір’я сільської школи, подорож у Бразилію та притулок для тварин Батерсі у Лондоні, зйомка у популярних серіалах, зустріч з відомим футболістом Кріштіану Роналду, видання ілюстрованої книги, зустрічі із кумирами, навчання на дизайнера, програміста, блогера, музиканта, можливість побути пожежниками, поліцейським та інші.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю